Kolimisteenused

5 põhjust, miks tellida kolimisabi professionaalidelt

Uude koju või kontorisse kolimine kätkeb endas alati palju tegevusi. Kui soovid, et vähemalt osad asjad saaksid muretult aetud, jäta kolimine professionaalide kanda. Põhjuseid, miks tellida kolimisabi asjatundjatelt, on palju.

1. Kolijad on saanud väljaõppe

arikliendi-kolimine-1Kõik Adduco kolijad saavad tööle asudes põhjaliku väljaõppe. Nii on nad kursis sellega, kuidas asju kiirelt, efektiivselt ja ohutult pakkida ning transportida, seejuures ennast ja esemeid vigastamata.

Samuti on kolimisfirma kursis kõigi riigisiseste ja rahvusvaheliste vedude nõuetega. Nii ei pea sa näiteks välismaale asju kolides muretsema dokumentide kordaajamise ja tolliprotseduuride pärast.

2. Vajalik tehnika ja lai valik kolimisautosid

Addco kaubikProfessionaalse kolimisabi eeliseks on kogu vajalik tehnika, erineva suurusega kaubikud ning lai koostööpartnerite võrgustik. Nii ei käi korralikul kolimisfirmal üle jõu ei õrnade väärisesemete, raskete seifide ega ka ukseavast mitte läbimahtuvate mööbliesemete transportimine. Viimasel juhul saame näiteks tellida kraana ja eseme akna kaudu välja tõsta.

3. Sinu asjad on kindlustatud

Kui tellid kolimisteenuse Adducolt ei pea sa muretsema asjade purunemise või kindlustamise pärast. Kõigile meie pakendatud ja transporditud varale kehtib kindlustus. Nii korvame kahju, kui kolijate vea tõttu midagi puruneb või kahjustada saab. Viimast juhtub vilunud spetsialistidel muidugi väga harva – küll aga tuleb sagedasti ette ise või vaid tuttavate abil kolides.

4. Saad vajadusel osad asjad ladustada

10359331_10152554294171742_1536520727418919006_nKui kolimiseks valmistudes või juba kolimise käigus selgub, et miski uude koju või kontorisse ei mahu, saad ülejäävad asjad lihtsalt lattu saada. Meie laos saad hoiustada nii mööblit, tehnikat, riideid, raamatuid kui ka hooajakaupu, nagu näiteks rehve, sporditarbeid jm. Kui aga otsustad vanast mööbliesemest loobuda, korraldame ka mööbli äraveo.

5. Professionaalne kolimisabi säästab sinu aega ja energiat

Tasemel kolimisfirma saab kolimisel kõik kohustused enda kanda võtta – alates kolitava kauba nimekirja koostamisest kuni selle uues kohas paigutamiseni. Jättes kolimise professionaalide teha, säästad hulgaliselt aega ja energiat ning saad tegeleda oma põhitegevustega.

Kolimisabi professionaalidelt