Adduco koostööpartnerid

Teeme igapäevaselt koostööd mitmete Eesti ja rahvusvaheliste ettevõtetega.

Valik koostööpartnereid:

domus

Domus Kinnisvara

Kodu soetamine on protsess ning Domus Kinnisvara tiim seisab selle eest, et igale kliendile jääks sellest ainult positiivne emotsioon. Koos garanteerime, et ka uue pesa viimane etapp – kolimine, kulgeks võimalikult stressivabalt.

Iga Domus Kinnisvara klient saab kolimise ajaks Adduco premium klassi kolimiskastid täiesti tasuta.

PS! Need on valmistatud 70% taaskasutatavast papist, nii et hoiame koos ka loodust! 😉

yit

YIT Eesti

Kõik YIT kliendid leivad personaalsed pakkumised Adduco poolt oma isikliku YIT-konto alt.

Kergemate esemete kolimisest, rahvusvaheliste projektideni välja, et kõik kinnisvaraga seotud ideed saaks ellu viidud ja et need kulgeksid kiiresti. 💪

skanton

Skanton Kinnisvara

Skantoni usin ekipaaž hoolitseb selle eest, et iga klient võib uude kodusse lihtsalt sisse astuda ja kõik tema asjad on seal ees juba ootamas.

Kurg Korsten@4x

Kurg & Korsten Kinnisvarabüroo

Töötades Kurg & Korsten kinnisvarabürooga aina rohkem nõudlike ja kõrget kvaliteeti hindavate klientidega, oleme jõudnud teenuseni, mis muudab korteri ostmise või üürimise vähem stressi tekitavaks.

Tänasest saavad kliendid Adduco ja K&K abiga kolida kõik enda väärt esemed kerge vaevaga uude kodusse. Soovi korral aidatakse ka kolimisel kolimiskastid pakkida ja koha peal lahti võtta, täpselt selliselt nagu tõeline kõrgkvaliteetne kolimisteenus välja peaks nägema.

toidupank

Toidupank

Üle Eesti on 15 toidupanka, mis vajavad toidu laialivedu. Adduco aitab sellele kaasa.

Anname märku sihtkohtadest, kuhu jooksval kuul liigume ja ühendame veod, et toit jõuaks igasse toidupanka. ❤️

Gastroks@4x

Gastro Suurköögid

Gastro Suurköögid OÜ on restorani-, baari- ja suurköögiseadmete ostu, müügi ja hooldusega tegelev ettevõte, kelle motoks on jõuda ideest teostuseni.

Gastro Suurköögid on sellepoolest ka lahe, et nad ei näe kunagi takistusi vaid lahendusi. Mis saaks olla parem koostöövorm, kui vastutada selle eest, et suured ja rasked seadmed jõuavad kohale Adduco usaldusväärsete kolimisspetsialistide abiga.

Shopping cart