fbpx

Rahvusvaheline kolimisteenus

Aitame Sul kolida stressivabalt mistahes riiki ning samuti tagasi koju

Telli mugav kolimise terviklahendus Adducost.

IAMX_Validation_Adduco

Oleme ainus kolimisettevõte Eestis, kellele on Rahvusvahelise Kolijate Assotsiatsiooni (IAM) poolt väljastatud IAMX sertifikaat. See tähendab, et meie kolimisteenuse kvaliteet vastab kõrgeimale rahvusvahelise kolimisteenuse standardile.

Aitame sul hoolitseda kõige vajaliku eest:

Rahvusvaheline kolimisteenus rakendub rahusvahelise kaubaveo hulka, mis tähendab, et üleilmne COVID-19 pandeemia meie teenuse osutamist ei mõjuta.

Oleme alates pandeemia algusest jätkanud rahvusvahelise kolimisteenuse osutamist ning võime uhkusega öelda, et ükski riikide vaheliselt kolida sooviv klient pole seni teenindamata jäänud.

adduco_web_RV

Meie rahvusvaheline kolimismeeskond aitab Sind hea nõu ja jõuga. 

FB_ja_Google_Adduco

Oleme kõrgelt tunnustatud kolimispartner aastast 2006.

Meie teenuseid on tellitud Eestis ja rahvusvaheliselt üle 40000 korra.

Loe lähemalt, mida kliendid meist räägivad:

EE_rahvusvaheline_tagasiside-01
EE_rahvusvaheline_tagasiside-02
EE_rahvusvaheline_tagasiside-03
EE_rahvusvaheline_tagasiside-04

Adduco rahvusvaheline kolimisteenus:

Processed with VSCO with f2 preset

Vahemaa ei ole takistus. Kolime igasse maakera punkti.

Olenevalt kliendi soovidest ning kolimise iseloomust pakume peamiselt kahte erinevat rahvusvahelise kolimise lahendust:

#1 Kolimine ühe ja sama meeskonnaga:

Sellisel juhul tegelevad kolitavate asjadega terve kolimise vältes ühed ja samad kolijad. Kolitavad esemed pakitakse ning laaditakse lähtekohas Adduco kolimisauto peale ning see sama auto viib esemed teise riiki sihtaadressile.

Mahalaadimise ja asjade lahtipakkimise teostavad samad kolijad, kes vastutasid ka pakkimise ja pealelaadimise eest.

Reeglina on see lahendus veidi kallim, aga see-eest kiirem ning veidi turvalisem, sest asju ei laadita vahepeal terminalis ümber.

#2 Kolimine koostöös rahvusvaheliste partneritega.

Sellisel juhul vastutavad asjade pakkimise ja pealelaadimise eest lähteriigi kolijad. Asjad valmistatakse lähteriigi terminalis ette rahvusvaheliseks maanteetranspordiks, mis teostatakse osakoormaveona (suuremate mahtude korral ka täiskoormavedu).

Sihtriigis võtavad sealsed spetsialistid asjad vastu ning vastutavad nende asjade kohaletoomise, mahalaadimise ja lahtipakkimise eest lõppaadressil.

See lahendus on esimesest odavam ja seega ka enam kasutatud. Küll aga tuleb seda lahendust valides teha kerge järeleandmine kolimise kestvuse osas.

Mõlemal lahendusel seame endile samad nõudmised, mis tähendab, et kliendi asjad on pakitud vaid kvaliteetsemaid ja vastupidavamaid materjale kasutades. Nii Adduco kolimisspetsialistid kui rahvusvahelised partnerid kasutavad vaid kõige efektiivsemaid ning kõrgeimatele standarditele vastavaid töövõtteid.

Olles rahvusvahelise kolimisteenusega tänaseks 5 aastat tegelenud, võin 100% kindlusega öelda, et ei ole kolimisi, millele lahendust ei saa pakkuda.

Adducol on tänaseks 15 aastat kolimisteenuse pakkumise kogemust, mis teeb meist ühe kogenuima omalaadse Eesti turul.

Meie teenuse valimisega võib klient olla kindel, et pakutud lahendus ja tehtud töö on parimal võimalikul tasemel.

Isiklikul tasandil suudan klientidega resoneeruda: on tohutu stress anda kogu oma maine vara kolmandate isikute hallata ning mitmetuhande kilomeetri kaugusele kolida.

Adducos ei tööta me mitte ainult selle nimel, et kolitavad asjad efektiivselt ning turvaliselt ühest riigist teise kolida, vaid pöörame tähelepanu ka kliendile turvatunde pakkumisel ning kõigile tekkinud küsimustele kiirete ja sisukate vastuse andmisel.

Oleme saanud mitmekümnelt kliendilt tagasiside, et meiega kolimine oli unustamatu elamus ning see on miski, mis meid igapäevaselt veel enam pigutama motiveerib.

Aivar Kisel
Adduco Rahvusvaheliste kolimisteenuste juht

Telli stressivaba kolimisteenus Adducost!

Tutvu edasi ⬇

Kuidas kujuneb rahvusvahelise kolimisteenuse hind?

Rahvusvaheline kolimisteenus eeldab erinevalt siseriikliku kolimisega erinevat ressursikasutust, millest sõltub ka kolimisteenuse lõplik hind:

Korduma kippuvad küsimused

See on lihtne – tuleb meile kas helistada või kohe kirjutada infoga, milles sisaldub kolitavate asjade kirjeldus, kolimise aadressid ning pakketeenuse vajadust. Täpsustamist vajavate küsimuste korral täpsustab need juba Teile määratud projektijuht.

Katsume alati pakkuda kliendile esimest võimalikku lahendust, aga kindluse mõttes tuleks rahvusvahelist kolimist alati veidi aega ette planeerida. Hinnapakkumist soovitame küsida vähemalt 3-4 nädalat enne soovitavat kolimise kuupäeva.

Rahvusvahelise kolimise puhul sõltub kolimise kestvus paljuski lähte- ja sihtriikidest. Oma vajadusele vastava konkreetse vastuse saamiseks helistage Adduco üldnumbril või kirjutage meile e-kiri.

Võtame vastu nii sularaha-kui pangakaardimakset, mida saad tasuda kohe pärast kolimist. Eelneval kokkuleppel on võimalik tasuda ka arve alusel ülekandega.

 

Kui tellid kauba pakkimise Adducolt ja kolimise käigus saab Sinu vara kahjustada, siis hüvitame tekkinud kahjud.

Liikmelisused ja sertifikaadid:

Aitame sul kolida stressivabalt mistahes riiki ning samuti tagasi koju

Vajuta sobivale nupule ja räägi meile juba täna enda kolimise soovist 👇

Hinnapäring esita siin

Tavaliselt vastame päringule 1 tunni jooksul, kõige hiljemalt 24h jooksul

  Ees- ja perekonnanimi (nõutav)

  E-mail (nõutav)

  Kontakttelefon (nõutav)

  Kolimise alguspunkt, sihtkoht ja kogu lisainfo

  Soovite ka kolimiskaste?
  Jah, rentidaOsta papistOsta plastikustEi soovi

  Sisestage turvakood: captcha

  Ostukorv