Rahvusvaheline kolimisteenus

Aitame sul kolida stressivabalt mistahes riiki ning samuti tagasi koju

adduco-rating-EST-b
adduco-kolimisspetsialistid

Hoolitseme kõige vajaliku eest:

Rahvusvaheline kolimisteenus rakendub rahusvahelise kaubaveo hulka, mis tähendab, et üleilmne COVID-19 pandeemia meie teenuse osutamist ei mõjuta.

Oleme alates pandeemia algusest jätkanud rahvusvahelise kolimisteenuse osutamist ning võime uhkusega öelda, et ükski riikide vaheliselt kolida sooviv klient pole seni teenindamata jäänud.

adduco_web_RV

Meie rahvusvaheline kolimismeeskond aitab Sind hea nõu ja jõuga. 

Adduco rahvusvaheline kolimisteenus

Processed with VSCO with f2 preset

Vahemaa ei ole takistus. Kolime igasse maakera punkti.

Kaks erinevat lahendust, kuidas kolida rahvusvaheliselt

Olenevalt kliendi soovidest ning kolimise iseloomust pakume peamiselt kahte erinevat rahvusvahelise kolimise lahendust:

#1 Kolimine ühe ja sama meeskonnaga:

Sellisel juhul tegelevad kolitavate asjadega terve kolimise vältes ühed ja samad kolijad. Kolitavad esemed pakitakse ning laaditakse lähtekohas Adduco kolimisauto peale ning see sama auto viib esemed teise riiki sihtaadressile.

Mahalaadimise ja asjade lahtipakkimise teostavad samad kolijad, kes vastutasid ka pakkimise ja pealelaadimise eest.

Reeglina on see lahendus veidi kallim, aga see-eest kiirem ning veidi turvalisem, sest asju ei laadita vahepeal terminalis ümber.

#2 Kolimine koostöös rahvusvaheliste partneritega.

Sellisel juhul vastutavad asjade pakkimise ja pealelaadimise eest lähteriigi kolijad. Asjad valmistatakse lähteriigi terminalis ette rahvusvaheliseks maanteetranspordiks, mis teostatakse osakoormaveona (suuremate mahtude korral ka täiskoormavedu).

Sihtriigis võtavad sealsed spetsialistid asjad vastu ning vastutavad nende asjade kohaletoomise, mahalaadimise ja lahtipakkimise eest lõppaadressil.

See lahendus on esimesest odavam ja seega ka enam kasutatud. Küll aga tuleb seda lahendust valides teha kerge järeleandmine kolimise kestvuse osas.

Mõlemal lahendusel seame endile samad nõudmised, mis tähendab, et kliendi asjad on pakitud vaid kvaliteetsemaid ja vastupidavamaid materjale kasutades. Nii Adduco kolimisspetsialistid kui rahvusvahelised partnerid kasutavad vaid kõige efektiivsemaid ning kõrgeimatele standarditele vastavaid töövõtteid.

Kuidas kujuneb rahvusvahelise kolimisteenuse hind?

Rahvusvaheline kolimisteenus eeldab erinevalt siseriikliku kolimisega erinevat ressursikasutust, millest sõltub ka kolimisteenuse lõplik hind:

Loe lähemalt, mida kliendid meist räägivad

adduco-rating-EST-w
EE_rahvusvaheline_tagasiside-01
EE_rahvusvaheline_tagasiside-02
EE_rahvusvaheline_tagasiside-03
EE_rahvusvaheline_tagasiside-04
mihkel-profiil

Mihkel Tiits
Adduco Rahvusvaheliste kolimisteenuste juht

Olles rahvusvahelise kolimisega tegelenud üle 5 aasta, võin 100% kindlusega öelda, et ei ole olemas kolimist, millele Adduco lahendust ei suuda pakkuda.

Isiklikul tasandil suudan sinuga resoneeruda. Olen korduvalt pidanud kolima maailma suurlinnade vahel ja tean, kui stressirohke on kogu oma maine vara kolmandate isikute kätte usaldada.

Adducol on tänaseks 17 aastat kolimisteenuse pakkumise kogemust, mis teeb meist ühe kogenuima kolimisteenuse pakkuja Eesti turul.

Meid valides võid olla kindel, et pakutud lahendused on asjakohased ja tööd on tehtud parimal võimalikul tasemel, efektiivselt ja turvaliselt.

Oleme sinu jaoks alati olemas ning valmis vastama kõikidele küsimustele.

Küsimused ja vastused

See on lihtne – tuleb meile kas helistada või kohe kirjutada infoga, milles sisaldub kolitavate asjade kirjeldus, kolimise aadressid ning pakketeenuse vajadust. Täpsustamist vajavate küsimuste korral täpsustab need juba Teile määratud projektijuht.

Katsume alati pakkuda kliendile esimest võimalikku lahendust, aga kindluse mõttes tuleks rahvusvahelist kolimist alati veidi aega ette planeerida. Hinnapakkumist soovitame küsida vähemalt 3-4 nädalat enne soovitavat kolimise kuupäeva.

Rahvusvahelise kolimise puhul sõltub kolimise kestvus paljuski lähte- ja sihtriikidest. Oma vajadusele vastava konkreetse vastuse saamiseks helistage Adduco üldnumbril või kirjutage meile e-kiri.

Võtame vastu nii sularaha-kui pangakaardimakset, mida saad tasuda kohe pärast kolimist. Eelneval kokkuleppel on võimalik tasuda ka arve alusel ülekandega.

Kui tellid kauba pakkimise Adducolt ja kolimise käigus saab Sinu vara kahjustada, siis hüvitame tekkinud kahjud.

Telli MUGAV rahvusvaheline kolimisteenus Adducost

Küsi pakkumist või lisainfot

Hinnapäring esita siin

Tavaliselt vastame päringule 1 tunni jooksul, aga kõige hiljemalt 24h jooksul.

  Ees- ja perekonnanimi (nõutav)

  E-mail (nõutav)

  Kontakttelefon (nõutav)

  Kolimise alguspunkt, sihtkoht ja kogu lisainfo

  Soovite ka kolimiskaste?

  Jah, rentidaOsta papistOsta plastikustEi soovi

  Sisestage turvakood: captcha


  Shopping cart