Oleme usaldusväärne partner kolimisteenustes. Personaalse pakkumise tellimiseks helistage telefonil 6 827 727, saatke e-mail: info@adduco.ee või täitke allolev tellimisvorm.

Nimi või ärinimi (nõutav)

Teie e-mail (nõutav)

Kontakttelefon (nõutav)

Kolimise alguspunkt. Täpne aadress, korrus

Kolimise sihtpunkt. Täpne aadress, korrus

Kolimiseks sobiv kuupäev ja kellaaeg

Lisainfo

Sisestage turvakood: captcha

Failide lisamine

Rahvusvahelist kolimisteenust teostame teenuse efektiivsuse mõttes koostöös erinevate partneritega üle kogu maailma. Inventari transpordiks kasutame nii maismaa-, lennu-, mere-, raudtee- kui õhutransporti. Rahvusvaheline kolimisteenus on suunatus nii era- kui äriklientidele. Pole vahet, kus kohas Eestis enne välisriiki kolimist elate või asute – suudame Teid kolida igast Maarjamaa linnast mistahes maailma asustatud punkti. Samuti ka võõrsilt koju.

Enne riikidevahelise kolimise alustamist tegeleme vajaliku dokumentatsiooniga, kaasa arvatud kindlustusega.

kolimisteenused

Click edit button to change this text.

This is the call to action description. Click edit button to change this text.

Kuidas kujuneb rahvusvahelise kolimisteenuse hind?

Rahvusvaheline kolimisteenus eeldab erinevalt siseriikliku kolimisega erinevat ressursikasutust, millest sõltub ka kolimisteenuse lõplik hind:

1)      Rahvusvahelise kolimise puhul on üks olulisemaid hinnakujundajaid kolitavate esemete maht ja lennutranspordi korral kaal.

2)      Lisaks sõltub kolimise hind vahemaast ja sihtkohast. Meie kolimisspetsialistid on kolimisteenustel abiks erinevates sihtkohtades, kuid arvestama peab iga sihtriigi puhul varieeruva kuluga.

3)      Kolimise kiirusest ja tähtajast sõltub transpordi valik. Kiireim lahendus on üldiselt lennutransport, mis tähendab ka suuremat kulu.

4)      Pakume kolija abi nii asjade pealelaadimisel, transpordil kui sihtkohta toimetamisel ja mahalaadimisel.

5)      Soovi korral pakume klientidele võimalust laadimistööd ise teostada, mis hoiab rahvusvahelise kolimisteenuse puhul palju raha kokku.

6)      Turvalisuse huvides on kõik rahvusvahelised veod kindlustatud. Väärtesemete ja kergesti purunevate asjade korral soovitame teha ka lisakindlustuse.

Tutvuge ka meie poolt teostatud kolimisteenustega.