Määratlemata

4 nõuannet kolimisauto tellimiseks

Kodu või kontori kolimiseks on piisavalt suure kaubiku olemasolu hädavajalik. Kuidas aga leida just sinu vajadustele vastav kolimisauto? Panime kirja 4 nõuannet, mis hõlbustavad sobiva kaubiku valikut ja tellimist.

Addco kaubikAdduco veotauto

1. Tee nimekiri kolitavatest asjadest ja mõõda ära suuremad esemed

Vaata üle kõik asjad, mis kolimist vajavad ja koosta nimekiri. Seejuures mõõda ära kõige pikemad esemed (näiteks diivanid). Nii saad parema ülevaate, kui suurt kolimisautot asjade transportimiseks vajad. Adducolt saad tellida kolimisautosid mahutavusega 2-85m3. Kaubikud on varustatud tööks vajalike abivahenditega (kinnitusrihmad, kolimistraksid jne).

Kui soovid sobiva suurusega sõiduki valimisel nõu, võta meiega julgesti ühendust. Samuti saame aidata kolitavatest asjadest nimekirja koostamisega, kui sul endal selleks aega ega mahti pole.

2. Vajadusel telli ka kolijad

Ilma vajaliku tehnika ja abijõuta üksinda raskeid asju tõstes võid vigastada oma selga ja käsi või kahjustada kolitavaid asju. Lisaks võib vähene abijõud asjade tassimisel kaasa tuua kolimise venimise ja suurema kulu kolimisauto rentimisel. Seega tellitakse kolimisel tavaliselt appi ka vähemalt 1-2 kolijat. Abijõu tellimise kasuks räägib ka see, et kogenud spetsialistid oskavad asju kõige ruumisäästlikumalt kaubikusse paigutada. Vaata ka meie soovitatud kolimiskomplekte.

3. Kontrolli kolimisfirma tausta

Kolimisautot või -teenust tellides ära unusta teenusepakkuja tausta uurida. Kas kolimisfirma on ametlik, on neil ette näidata tehtud töid ja soovitusi? Kui tellid kolimisauto usaldusväärselt ettevõttelt, võid olla kindel, et kaubik ja kolijad saabuvad lubatud ajal ning asjad saavad kolitud.

4. Selgita välja kolimisauto ligipääsu ja parkimise võimalused

Kui kolimisauto sinu kodu või korteri juurde ei pääse või pole läheduses kuhugi parkida, on kolimine raskendatud või lausa võimatu. Taolise olukorra vältimiseks mõtle juba kaubikut tellides selle peale, kus kolimisauto parkida saab.

Nipp kortermaja elanikule: kui aimad, et parkimiskohad sinu trepikoja vahetus läheduses kolimispäeval täis pargitud on, võid võimalusel enda sõiduki sobivale kohale parkida ja kohta niiöelda kinni hoida – nii saad kiirelt kolimisauto saabudes kõige sobivama koha vabastada.

Lisalugemist: 10 nippi, et kolimine mööduks muretult