Kunsti transport

Telli kunsti transport koos pakkimisega Adducost ja saad kaasa garantii:

Kui me ei suuda teie kollektsiooni transportida lubatud aja jooksul, on järgmine transport teile TASUTA.

10

Adduco kunstitransport on mõeldud Sinule, kui oled:

Mida teenus sisaldab?

Näiteks: kui tellite meie käest kunstinäituse transpordi Tallinnast Berliini ning me lubame selle teenuse teostada kahjudeta nelja tööpäeva jooksul, aga mistahes põhjusel peaks transpordiaeg venima viie tööpäeva pikkuseks, on näituse transport Berliinist tagasi Tallinnasse (või edasi mujale riiki) meie poolt tasuta!

Tutvu pakkimise protsessiga:

FB_ja_Google_Adduco

Oleme kõrgelt tunnustatud kolimispartner aastast 2006.

Meie teenuseid on tellitud Eestis ja rahvusvaheliselt üle 40000 korra.

Miks valida just Adduco endale partneriks?

Korduma kippuvad küsimused

Jah! Adduco kunstiteoste kolijad on spetsiaalselt kunstialaste ekspertide poolt välja koolitatud professionaalid, kellel on teadmised ja oskused, et mistahes teosed jätkusuutlikult pakkida. Kõik sellised meeskonnad on varustatud vaid parimate pakkematerjalidega ning vajadusel ehitab meil palgal olev puusepp kasvõi spetsiaalselt Teie teosele eritellimusel transpordikasti.

Just nimelt! Omame usaldusväärseid ja vastava kvalifikatsiooniga partnereid üle kogu maailma. Meid valides ei pea Te muretsema hetkekski, et Teie teosed on sattunud ohtu või ebakompetentsetesse kätesse. Lisaks omame 15-aastast kogemust erinevate (k.a kunsti) tollivormistustega ehk kanname ka selle eest hoolt, et mõni tolliasutus teoseid ei konfiskeeriks või liigselt enda valduses ei hoiaks.

 

See on lihtne: lihtsalt saatke meile teoste mõõdud koos hindamisaktidega (nende puudumisel öelge ise hinnatav väärtus) ning edasi hoolitseme poliisi vormistamise eest juba meie.

Adduco meeskonnad ja partnerid on varustatud kõige uuemate tööriistade ning vajamineva varustused. Kunstiteoste seinale panemine on nende jaoks igapäevane. Teie näidake ainult näpuga, kuhu pilt riputada on vaja ning nemad teevad selle ära!

Loomulikult! Oleme oma teenuse sisus ja kvaliteedis niivõrd enesekindlad, et lisaks tavapärasele vastutuskindlustusele ja võimalikule lisakindlusutusele pakume kõigile oma kunsti liigutavatele klientidele garantii, et kui me ei pea oma ajalistest lubadustest kinni, siis on järgmine samalaadne transport Adduco kuludega.

Liikmelisused ja sertifikaadid:

Pöörduge meie poole mistahes ajal. Anname lubaduse, et hinnapakkumine koos täislahendusega on teil olemas järgmise 24h jooksul!

Juhul kui me selles lubadusest kinni ei pea, saate meie käest teenuse ametlikust pakkumisest 20% soodsamalt. 👇

Ostukorv