Kunsti transport

Telli turvaline kunsti transport koos pakkimisega Adducost

adduco-rating-EST-b
10

Adduco kunstitransport on mõeldud sulle, kui oled:

Mida teenus sisaldab?

Näiteks kui tellid meie käest kunstinäituse transpordi Tallinnast Berliini ning me lubame selle teenuse teostada kahjudeta nelja tööpäeva jooksul, aga mistahes põhjusel peaks transpordiaeg venima viie tööpäeva pikkuseks, on näituse transport Berliinist tagasi Tallinnasse (või edasi mujale riiki) meie poolt tasuta!

Tutvu pakkimise protsessiga

Miks valida just Adduco endale partneriks?

Küsimused ja vastused

Jah! Adduco kunstiteoste kolijad on spetsiaalselt kunstialaste ekspertide poolt välja koolitatud professionaalid, kellel on teadmised ja oskused, et mistahes teosed jätkusuutlikult pakkida. Kõik sellised meeskonnad on varustatud vaid parimate pakkematerjalidega ning vajadusel ehitab meil palgal olev puusepp kasvõi spetsiaalselt Teie teosele eritellimusel transpordikasti.

Just nimelt! Omame usaldusväärseid ja vastava kvalifikatsiooniga partnereid üle kogu maailma. Meid valides ei pea Te muretsema hetkekski, et Teie teosed on sattunud ohtu või ebakompetentsetesse kätesse. Lisaks omame 15-aastast kogemust erinevate (k.a kunsti) tollivormistustega ehk kanname ka selle eest hoolt, et mõni tolliasutus teoseid ei konfiskeeriks või liigselt enda valduses ei hoiaks.

See on lihtne: lihtsalt saatke meile teoste mõõdud koos hindamisaktidega (nende puudumisel öelge ise hinnatav väärtus) ning edasi hoolitseme poliisi vormistamise eest juba meie.

Adduco meeskonnad ja partnerid on varustatud kõige uuemate tööriistade ning vajamineva varustused. Kunstiteoste seinale panemine on nende jaoks igapäevane. Teie näidake ainult näpuga, kuhu pilt riputada on vaja ning nemad teevad selle ära!

Loomulikult! Oleme oma teenuse sisus ja kvaliteedis niivõrd enesekindlad, et lisaks tavapärasele vastutuskindlustusele ja võimalikule lisakindlusutusele pakume kõigile oma kunsti liigutavatele klientidele garantii, et kui me ei pea oma ajalistest lubadustest kinni, siis on järgmine samalaadne transport Adduco kuludega.

Telli turvaline KUNSTI TRANSPORT Adducost

Küsi pakkumist või lisainfot

Shopping cart