fbpx

Ladustamine Tallinnas ja Tartus

Hoiusta üleliigset vara turvalises Adduco laos

Tõeliselt mugav lahendus nii ettevõtetele kui eraisikutele.

adduco_ladustamine-03

Adduco ladustamine on mugav teenus, millega saad säästa oma väärtusliku aega. Vajadusel tuleme kasvõi laokonteineri endaga kohale. Pakime asjad kohapeal ilusti ära ning sõidutame konteineri lattu hoiustamisele.

Tseki videost, kuidas toimib ladustamine Adduco stiilis 👇

Sinu jaoks on ladustamine väga lihtne ja mugav:

Lisandub ainult transpordi ja pakkimise kulu tunnihinna või fikseeritud tasu põhiselt.

Millal on tarvis mööblit ladustada?

Mööbli ladustamine on suurepärane lahendus olukorraks, mil sa pead oma vanast kodust lahkuma, kuid uus kodu pole mingil põhjusel veel elamiseks valmis. Selle asemel, et mööblit enda ja tuttavate garaažidesse või maakohtadesse laia tassida, saad oma diivanid, kapid ja kõik muu väärtuslikku tuua meie lattu, kus neil on mõnus oma uut elupaika oodata. Vajadusel tuleme sinu varale ise järele.

Kolimine on niigi keeruline ja pingeline tegevus, mööbli hoiustamine muudab selle sinu jaoks lihtsamaks, sest võtame sinu õlgadelt ühe mure vähemaks. Ajutine ladustamine kestab täpselt nii palju, kui sa ise soovid.
Mugav teenus kõigile, kel on vaja lühemaks või pikemaks ajaks väiksemaid või suuremaid mööbliesemeid ladustada.


Jaotuskauba ladustamine ettevõtetele.

Meie teenuste hulka kuulub ka jaotuskauba ladustamine näiteks mööbliettevõttele, kus hoiame kaupa oma laos, viime selle klientidele kohale ning soovi korral paigaldame selle.

Mugav lahendus ettevõtetele, kes eelistavad hoida fookuse kauba müügil ja soovivad, et nende kauba ladustamine, paigaldus ja kohalevedu jääks kellegi teise kanda.

Jaotuskauba ladustamine toimub järgnevalt:

Eripakkumine: esimene kuu tasuta hoiustamine kuni 20m³

Pakkumine kehtib, kui:

 • Kasutad enne tellimuse vormistamist märksõna “no stress“.
 • Hoiustamise periood on vähemalt 3 kuud.
 • Kauba kolib lattu Adduco.

Võid kindel olla, et ladustamine Adducos tähendab esmaklassilist teenust, mille käigus pääsed alati oma kaubale ligi ja kaup on peale ladustamist samas seisukorras, milles ta meile usaldasid.

Adduco laod asuvad:

Tallinnas, Liivalao 11

Tartus, Ringtee 25

Korduma kippuvad küsimused

Kõik ladustamisteenuse hinnad on personaalsed. Hind oleneb ladustatavast kogusest, perioodist ja ladustatava kaubaga seotud võimalikest lisategevustest.

Adduco laod on kõik lepingulise turvateenusega kaetud ja varustatud videovalvega. Laod on kuivad ning temperatuur nendes on kontrollitud. Õnnetuse korral on ladustatav kaup kaetud kindlustusega. Laos on lahtiolekuajal alati laojuhataja.

Enda ladustatavale kaubale pääseb ligi 7 päeva nädalas. Eelnevalt on tark laoga visiit kooskõlastada, et saabumise ajaks oleks kaup juba valmis seatud.

Liikmelisused ja sertifikaadid:

Hoiusta mugavalt enda vara turvalises asukohas

Vajuta sobivale nupule ja võta meiega juba täna ühendust 👇

Hinnapäring esita siin

Tavaliselt vastame päringule 1 tunni jooksul, kõige hiljemalt 24h jooksul.

  Ees- ja perekonnanimi (nõutav)

  E-mail (nõutav)

  Kontakttelefon (nõutav)

  Ladustavate asjade loetelu, põgus kirjeldus ja soovitud periood. Mis vajab erilist tähelepanu?

  Kuidas pakime?
  Täielik pakkimine Kolimise eelne täielik pakkimine tähendab kõikide kolitavate esemete pakkimist selliselt, et tavatingimustes oleks tagatud nende vigastusteta transport. Antud juhul vastutab Adduco täielikult kõikide kolitavale kaubale tekkinud vigastuste eest, mis kolimise käigus tekkisid ja polnud eelnevalt kooskõlastatud.Osaline pakkimine Kolimisele eelnev osaline pakkimine tähendab seda, et Adduco kolijate poolt pakitakse kõik need esemed, mille osas meid on eelnevalt, tellimust vormistades, teavitatud. Selliselt pakitud asjade säilimise eest vastutab Adduco kogu kolimise vältel täielikult, muude kolitavate asjade eest mitte. Asju, mille pakkimise vajalikkusest meid pole eelnevalt teavitatud, võivad kolijad jätta pakkimata, kui nad nii otsustavad, lähtudes enda päevatööde graafikust.Ei paki Kui pakkimist pole eraldi tellitud, siis Adduco ei vastuta ühegi eseme säilimise eest kolimise vältel. Pakkimise mittetellinud kliendi asjade kaitseks kasutatakse kolimisautos siiski kolimistekke, kilet, teipi ning koormarihmasid, et kindlustada võimalikult turvaline autotransport.

  Soovite ka kolimiskaste?
  Rentida plastikustOsta papistEi soovi

  Sisestage turvakood: captcha

  Ostukorv