Oleme usaldusväärne partner kolimisteenustes. Personaalse pakkumise tellimiseks helistage telefonil 6 827 727, saatke e-mail: info@adduco.ee või täitke allolev tellimisvorm.

Eritõste on teenus, mille käigus transporditakse raskeid või väga raskeid esemeid. Teostame klaverite, tiibklaverite, seifide, tööstusseadmete ja muude raskete esemete kolimist, transporti ja ümberpaigutust. Kolimise käigus on sageli vaja liigutada väga raskeid esemeid ühest kohast teise või kolida seadmed uuele pinnale. Selleks kasutatakse spetsiaalseid tehnikaid ja erivarustust. Adduco´l on olemas kõik vajalik teadmistest seadmeteni, et klaver, pianiino, seifi, tööstusseadme või kaalult sarnase asja kolimine oleks muretu.

Kuidas kujuneb eritõste teenuse hind?

1)      Eritõste hind kujuneb eseme transpordiks kuluva füüsilise pingutuse järgi. Teisisõnu, kas siht- ja lähtekohas on eseme transpordil võimalik kasutada lifti või kasutatakse treppi.

2)      Objekti ja eseme keerukus määrab abivahendite kasutamise. Sageli ei ole esemeid võimalik füüsiliselt kanda, mistõttu kasutakse kraanat või tõstukit.

3)      Kõrged korrused, kitsad ja järsud trepid, pikad ja eritasandilised koridorid ja muud objekti eripärad muudavad eritõste teostamise keeruliseks, mis tähendab ka kõrgemat teenuse hinda.

4)      Lähte- ja sihtkoha vahemaa ning ligipääsetavus määravad eritõstele kuluva lisaaja. Mida väiksem vahemaa ja paremini ligipääsetav koht, seda madalam on teenuse lõplik hind.

Tutvuge ka meie poolt teostatud kolimisteenustega.