Määratlemata

Rahvusvahelised veod mistahes maailma kohta

Kolimisfirma jaoks on rahvusvaheline kolimine teenus, mis paneb proovile kõik ametioskused ning on jõukohane ainult ala parimatele. Võime julgesti öelda, et Adducol on selles osas meistripaberid olemas!

Rahvusvaheline kolimine nõuab täpset planeerimist

Kui Eesti-sisese kolimise juures piirdub kolijate roll peale- ja mahalaadimise ning ühest punktist teise sõitmisega, siis rahvusvahelise kolimise puhul on ettevalmistusprotsess palju pikem:

  • 10854194_10153165980326742_5367251281870999223_okolitavast kaubast ülevaate saamine ja nimekirjade koostamine
  • sobivate pakkimisvõimaluste leidmine ja vajadusel abi selle teostamisel
  • rahvusvaheliste vedude jaoks sobiva transpordi valik
  • kauba kindlustamine
  • dokumentide kordaajamine vastavalt sellele, milliseid kaupu tohib üle piiri vedada, mis tuleb deklareerida ning mille suhtes kehtivad erinõuded
  • tolliprotseduurid
  • kauba lahtipakkimine, pakkematerjalide äravedu, mööbli kokkupanek.

Selleks, et kõik sujuks, on meil sisse töötatud koostööpartnerite võrgustik, nii et igas riigis saame abiks võtta inimesed, kelle oskustes võime kindlad olla.

Rahvusvahelised veod võite jätta meie hooleks

Rahvusvahelisel kolimisel tulevad lisaks autotranspordile kõne alla teised transpordiviisid: rong, laev, lennuk. Kõigi nende juures on aga miinuseks see, et kolitav kaup ei ole kogu aeg kolimisfirma pilgu all, mistõttu tuleb pakkimisel kindlasti kasutada kinniseid kaste ning purunemisohtlikud asjad eriti hoolikalt transpordiks ette valmistada. Sellepärast on kliendile sageli kõige mugavamaks kolimisviisiks see, kui ta saab ka rahvusvahelised veod meie käest. Adducol on olemas rahvusvaheliste vedude litsents ning võite kindel olla, et kõik kolitavad esemed jõuavad kohale lubatud ajaks.

Adduco veotautoRahvusvaheliste vedude planeerimise aluseks on tellimus, kus on kirjas kauba kogus, kaal, kontaktisikud, peale- ja mahalaadimise aeg ja koht jms. Kõige lihtsam on veose mahtu ja hinda arvestada siis, kui see on laaditud euroalustele – sel juhul on vaja teada aluste arvu ja kogukaalu.

Kasutades mittestandardseid kaubaaluseid, on vedajal vaja teada aluste mõõtmeid. Kui on tegemist lahtise, alustele laadimata kaubaga, siis toimub arvestus laadimismeetrites. Kaalumist-mõõtmist pole sul muidugi vaja endal teha, selle jaoks on olemas logistikud.

Meie spetsialistid hoolitsevad ka selle eest, et kaubaga oleksid kaasas kõik dokumendid, mida nende üle piiri vedamiseks on vaja.