Oleme usaldusväärne partner kolimisteenustes. Personaalse pakkumise tellimiseks helistage telefonil 6 827 727, saatke e-mail: info@adduco.ee või täitke allolev tellimisvorm.

Ees- ja perekonnanimi (nõutav)

E-mail (nõutav)

Kontakttelefon (nõutav)

Kolimise alguspunkt, sihtkoht ja kogu lisainfo.
(palun ärge loetlege üles ainult suuri esemeid)

Kuidas pakime?
Täielik pakkimine Kolimise eelne täielik pakkimine tähendab kõikide kolitavate esemete pakkimist selliselt, et tavatingimustes oleks tagatud nende vigastusteta transport. Antud juhul vastutab Adduco täielikult kõikide kolitavale kaubale tekkinud vigastuste eest, mis kolimise käigus tekkisid ja polnud eelnevalt kooskõlastatud.Osaline pakkimine Kolimisele eelnev osaline pakkimine tähendab seda, et Adduco kolijate poolt pakitakse kõik need esemed, mille osas meid on eelnevalt, tellimust vormistades, teavitatud. Selliselt pakitud asjade säilimise eest vastutab Adduco kogu kolimise vältel täielikult, muude kolitavate asjade eest mitte. Asju, mille pakkimise vajalikkusest meid pole eelnevalt teavitatud, võivad kolijad jätta pakkimata, kui nad nii otsustavad, lähtudes enda päevatööde graafikust.Ei paki Kui pakkimist pole eraldi tellitud, siis Adduco ei vastuta ühegi eseme säilimise eest kolimise vältel. Pakkimise mittetellinud kliendi asjade kaitseks kasutatakse kolimisautos siiski kolimistekke, kilet, teipi ning koormarihmasid, et kindlustada võimalikult turvaline autotransport.

Soovite ka kolimiskaste?
Rentida plastikustOsta papistEi soovi

Sisestage turvakood: captcha

Erakliendi kolimisteenus sisaldab:

  • Kolitava kauba nimekirja koostamine
  • Esemete pakkimine
  • Kolitava kauba laadimine kolimise lähte- ja sihtkohas
  • Kolitavate esemete autotransport
  • Mööbli (de)montaaž
  • Kolimiseks ja mööbli paigalduseks vajalikke tööriistu
  • Transpordiks ja kolimiseks vajalikke kinnitus- ja tõsterihmasid
  • Pakkematerjalid – kolimistekid, pakkekile, teip, pakkepaber, kartong, mullikile, kolimiskastid
  • Kolija vastutuskindlustust kuni 70 000 € ulatuses (juhul, kui kaup on meie poolt pakitud)

Juhime Sinu tähelepanu sellele, et hinnapäringut esitades ei  ole oluline välja tuua, mis on kolida suurtest asjadest, vaid milline on eeldatav kolimise maht üldse.

kolimisteenused

Kuidas kujuneb kolimisteenuse hind?

1)      Kolimisprotsess algab kolimisele kuuluvate esemete koguse ja suuruse määramisest.

2)      Asjade hulga järgi selgub kolimiseks vajalik kolijate arv ja kolimisauto suurus.

3)      Kolimiseks kuluv aeg sõltub nii asjade hulgast kui kolitava objekti ja sihtkoha vahemaast.

4)      Esemete toimetamine lähtekohast sihtkohta sõltub nii kolimisauto ligipääsetavusest kui esemete suurusest, raskusest ning näiteks lifti olemasolust ja hoone korrustest.

5)      Raskesti ligipääsetavad kohad ja suured esemed nõuavad sageli eritõstete teostamist, näiteks klaveri või seifi transport.

Igal kliendil on valikuvõimalus, milliseid teenuseid ta kolimise käigus soovib tellida. Meie kolimisspetsialistid teevad kõik vajaliku mugavaks kolimiseks, alates asjade ümberpaigutamisest ruumis kuni kolimise terviklahendusteni. Põhjalik planeerimise tagab muretu ja kiire kolimisteenuse.

Vaadake kindlasti ka milliseid kolimisteenuseid oleme teostanud.

Pakume erakliendi kolimisteenust nii Eestis kui välismaal. Kõik kolimisteenused on kindlustatud ning garanteerime, et meie kolimisspetside töö on kiire, efektiivne ja hoolas. Adduco´ga kolides jääb ära igasugune stress. Meie eesmärk on kolimisel enda tegevusega Sulle lisapingeid mitte tekitada.

Click edit button to change this text.

This is the call to action description. Click edit button to change this text.