Tegeleme professionaalse kolimisteenuse osutamisega aastast 2006, seda ka Tartumaal. Seejuures on projektijuhtidel ja kolimisspetsialistidel antud valdkonnas kogemusi üle kümne aasta.

Küsi kolimisteenuste pakkumist Tartus – helista meile telefonil 56 66 90 91, saada e-mail: tartu@adduco.ee või täida allolev vorm.

Miks valida kolimisteenus Adducost?

  • Kogemused kolimisteenustega – Meie kolimisspetsialistid omavad erialast kogemust üle kümne aasta.
  • Professionaalsed kolimisspetsialistid – Meie tööjõud on hästi koolitatud ja kogemustega kolimisspetsialistid, kes tunnevad antud valdkonda ning suhtuvad teie esemetesse hoole ja austusega.
  • Rahvusvaheline kogemus ja teenus – Tegutseme rahvusvahelisel turul, mis tagab meie meeskonna jätkusuutliku arengu ja vajalikud teadmised enesetäienduseks. Meie kolimisspetsialistid omavad välismaal töötamiseks vajalikku sertifikaati.
  • Tehtud tööd – Oleme teostanud erineva keerukusega projekte, alates lihtsamatest asjade veost, kuni väga spetsiifiliste eritõsteteni nagu mõne erilise klaveri või väga raske seifi transport.

Kindlustatud kolimisteenus

Maksimaalse ohutuse tagamiseks oleme kõik kolimisteenused kindlustanud. Kolimisteenuse kindlustus tähendab, et meie poolt tingitud eseme kahjustamisel või õnnetuse tagajärjel tekkinud kahju kaetakse kindlustusseltsi poolt. Kindlustus rakendub vaid meie kolijate pakitud esemetele, mis viib asjade purunemisohu miinimumini. Väga hinnaliste esemete puhul soovitame kasutada ka lisakindlustust.

Mida pidada silmas kolimisteenuse tellimisel

Kolimine nõuab üldiselt suurt toimetamist ja planeerimist. Selleks, et kolimine oleks stressivaba, mugav ja kiire kogemus tasub eelnevalt läbi mõelda järgnevad asjad:

  • Milliseid asju on vaja kolida?

Mida täpsema asjade loetelu suudate koostada, seda paremini saab kolimisfirma planeerida optimaalse kolijate arvu ja vajalikus suuruses kolimisauto.

  • Kui kaua aega võib kolimisele kuluda?

Kolimise maht sõltub nii kolitavate asjade hulgast, esemete suurusest, objekti vahemaadest ja teistest üksikasjadest. Mida täpsemat infot klient kolimise kohta edastab, seda efektiivsemalt on kolijatel võimalik aega planeerida arvestades kliendi vajadustega.

  • Millal kolimisteenust vajate?

Kolimine võib aega võtta paarist tunnist mitme päevani. Üldiselt kulub kolimisele rohkem aega kui esialgu hinnati. Seetõttu ei tasu kolimise päevale teisi tähtsaid toiminguid seada, või jätta mõistlik ajavaru. Adduco kolimisspetsialistid aitavad koostada kolimise plaani, mis selgitab kolimisteenuse läbiviimiseks kuluva aja.

  • Kas vajate abi pakkimisel?

Kas teil on väärtesemeid, mis vajavad erilist hoolt? Meie teenusega kaasnev kolimiskindlustus kehtib vaid meie kolijate poolt pakitud esemetele. Seetõttu soovitame õrnad esemed lasta pakkida meie spetsialistidel. Vastasel juhul ei korvata teile õnnetuse korral kahju.