Määratlemata

Kolimisteenus Tartus usaldusväärselt partnerilt

Oled kolimas uude koju või kontorisse? Professionaalne kolimisfirma tagab efektiivse, kiire ja muretu kolimise. Kui jätad kolimise Adduco spetsialistide hooleks, saad ise oma põhitegevusele keskenduda.

Kolimisteenus Tartus, mujal Eestis ja ka välismaal

OLYMPUS DIGITAL CAMERAKui elad Tartus, ei tasu tõenäoliselt kolimisfirmat Tallinnast palgata ja vastupidi. Sellepärast ongi Adduco esindused nii Tartus kui ka Tallinnas. Lisaks pakume kolimisabi ka teistes Eesti piirkondadesse ning samuti teostame rahvusvahelisi vedusid. Näiteid suurematest kolimistest saad vaadata siit: tehtud tööd.

Kolija ja kolimisauto või kolimise terviklahendus

Kolimisteenus Tartus on paindlik, nii saad kolimisabi tellida just vastavalt vajadusele ning maksad vaid soovitud teenuste eest. Näiteks võid meilt tellida suure büroohoone kolimise või hoopis ainult ühe spetsialisti mööblit paigaldama – saame hakkame nii suuremate kui väiksemate töödega. Kolimisabi saad ka mööbli äraveo, seifide, klaverite ja pianiinode transpordiga. Lisaks on meie meeskonnas kogenud mööbli demonteerijad ja paigaldajad.

Kvaliteetsed pakkematerjalid otse koju või kontorisse

pappkastidKorralikud pakkematerjalid kaitsevad asju transportimisel ning lihtsustavad kogu kolimise protsessi. Meilt saad osta või rentida vajalikud pakkematerjalid ning kui eelistad pakkimise ise teha, võime pakkematerjalid enne kolimispäeva ka sulle kohale tuua.

Valikus on kvaliteetsed:

  • papist kolimiskastid,
  • plastikust kolimiskastid,
  • riidekastid (mis võimaldavad rõivaid mugavalt koos riidepuudega kolida),
  • pakkekile.

Garantiid ja kindlustus teevad kolimise muretuks

Olenemata sellest, kas kolid kodu või kontorit, on kindlasti kolitavate esemete hulgas hinnalisi esemeid. Et sa ei peaks nende pärast muretsema, kindlustame kõik enda pakitud ja transporditud asjad. Kui miski peakski kolijate vea tõttu purunema – kuigi seda juhtub kogenud spetsialistidel üliharva – korvame tekitatud kahju.

Kolimisteenus Tartus koos projektijuhtimisega

Sul on ees suur kolimine ja soovid aega ning energiat säästa? Saad Adducolt tellida kolimise terviklahenduse koos projektijuhtimisega. Kolimisteenuse projektijuhtimine on eriti kasulik ja lihtsustab asjaajamist, kui projekti on kaasatud ka teisi koostööpartnereid.

Vaata ka: „Kolimisteenus Tartus – korduma kippuvad küsimused”