Kolimisteenused

Kolimisteenus Tartus on abiks kogu Lõuna-Eestis

Suve lõpp tähendab, et maakodus olemise aeg on läbi ning vaja uuesti linna kolida. Kui sinu suvekodu jääb Lõuna-Eestisse, siis on mõistlik kasutada meie Tartu esinduse teenuseid. Kolimisteenus Tartus sobib ka neile, kes sinna õppima on tulnud, või lihtsalt kõigile selle kandi inimestele.

Toome kõik vajaliku asjade pakkimiseks

Kolimine TartusKui kolimise maht on enam-vähem selge, siis toovad meie spetsialistid sulle vajalikud kastid, et saaksid hakata pakkima. Rasked ja kergesti purunevad asjad võiks panna spetsiaalsetesse plastmassist kolimiskastidesse (anname laenuks), kergemad asjad pappkastidesse.

Võtame lahti ja paneme kokku

Kolimisteenus Tartus tuleb appi ka inimesele, kellel pole ei tööriistu ega kogemusi, kuidas näiteks kardinaid alla võtta, laelambi juhtmeid ühendada või pildi jaoks auku seina puurida. Meie kolimis­spetsialis­tid tagavad, et kõik see, mille lahtiühendamise ja sissepakkimisega sa ise toime ei tule, võetakse lahti ja pannakse uuesti kokku täpselt nii, nagu sa soovid.

Vajadusel saad asjad hoiule anda

Lisaks kolimisteenusele pakume ka võimalust need asjad, mida sa hetkel ei vaja, paigutada lattu. Asju sisse- ja lahtipakkides selgub tihti, et kapinurka või panipaiga ülemisele riiulile on jäänud riideid, mänguasju, raamatuid jms, millele uues kodus hetkel kohta pole, aga ära visata neid ka ei tahaks. Või pole vana kodu mööblit ja kodumasinaid uues kohas enam vaja, sest sinna on ostetud moodsam sisustus, ning vanad asjad oleks vaja kuni uute omanike leidmiseni paigutada kohta, kus nad ei roostetaks ega hallitaks.

Tee seda, mida sa kõige paremini oskad

Kolimisteenus TartusKolimisteenus Tartus tähendab nii mugavust kui turvalisust. Muidugi on võimalik kolida ka nii, et kutsud sõbrad appi ning kõige avarama pakiruumiga autoga sõidetakse nii kaua edasi-tagasi, kuni kõik asjad on kohal. Aga mis saab siis, kui suuremad mööbliesemed peale ei mahu?

Kui miski kukub maha või saab muul kombel viga (nõukogude ajal oli rahvasuus ütlemine, et kolm kolimist võrdub ühe tulekahjuga – ja ju sellel ütlemisel mingi tõepõhi ka oli)?

Või kui raamatukasti viiendale korrusele vedades tunned, et ei jaksa enam sammugi astuda? Need pole harvaesinevad juhused, vaid pigem tegelikkus, kui kolimisega tegelevad inimesed, kes asja ei tunne. Sellepärast soovitamegi – kuluta oma aega sellele, mida sa oskad või mis naudingut pakub, ning jäta kolimine meie mureks!

Vali kolimisteenus Tartus Adducost!