Määratlemata

Pakkematerjalide müük ja rent Tallinnas ning Tartus

KolimiskastPlaneerid kolimist või soovid ladustada parasjagu mitte vajaminevaid esemeid? Kvaliteetsed pakkematerjalid aitavad sul asjad korralikult kokku pakkida ja kaitsevad neid transportimisel kahjustuste eest. Pakume nii pakkematerjalide ostmise kui rentimise võimalust.

Pakkematerjalide müük ja rentimine

Papist kolimiskastid

Pappkaste müüme ja rendime lahtivõetuna – nii võtavad need vähem ruumi – samas on kokkuvoltimine väga lihtne. Pappkastid on kerged, soodsad, üleni suletavad ja sobivad enamike esemete transportimiseks. Meie pakutavad pappkastid on mitmekihilisest papist ja neid on võimalik taaskasutada.

Plastikust kolimiskastid

20151001_091329Eriti vastupidavad kolimiskastid, mis sobivad suurepäraselt raskemate (näiteks raamatud) ja õrnemate (näiteks toidunõud) asjade transportimiseks. Kolimiskaste saad tühjana üksteise sisse paigutada, nii ei võta need palju ruumi. Täidetuna sobituvad kaanega kastid ilusti üksteise otsa.

Riidekastid

Sobivad ideaalselt rõivastele, mida soovid kolida koos riidepuuga. Hea lahendus õrnade ja kergesti kortsuvate kangaste transportimiseks. Samuti sobiv pintsakute, mantlite ja muude üleriiete jaoks. Addduco pakutavad riidekastid on tehtud vastupidavast mitmekihilisest papist ja riidepuude riputamiseks on kasti üleval osas metallstange. Kvaliteetseid kaste saab tänu heale vastupidavusele kasutada korduvalt.

Pakkekile

Kiletada soovitame kõik esemed, mida kastidesse ei paki (näiteks mööbliesemed). Nii väldid asjade määrdumist ja kriiumustumist.

Pakkematerjalide müük Tallinnas ja Tartus

Pakkematerjalide müük Tallinnas

Adduco kontor asub Tallinnas Mustamäe linnaosas aadressil Leiva 3 (asukoht kaardil).

Pakkematerjalide müük Tartus

Tartus asume Ropka tööstuse linnaosas aadressil Ringtee 25 (asukoht kaardil).

Pakkematerjalide tellimine koju või kontorisse

Kui oled tellinud meilt kolimisteenuse, saame soovitud kolimiskastid, kile ja muud pakkematerjalid enne kolimispäeva sulle sobival ajal sinu koju või kontorisse ära tuua. Nii jääb sul piisavalt aega, et asjad rahulikult ära pakendada.

Kui pakkimine aga sinu lemmiktegevus pole ja aega napib, võid julgelt pakendamise meie kolimisspetsialistide hooleks jätta. Kolimisteenuse terviklahendus sisaldab muu hulgas nii esemete pakendamist kui ka sihtkohas kastidest välja võtmist.

Pakkematerjalide ja kolimisteenuste hinnakiri