Ärikelindi kolimisteenused

Ärikliendi kolimisteenused – üks samm mitmest

Oma ettevõtte kolimine peaks olema põnev aeg – ees on uued horisondid ja värskem töökeskkond. Selle kõige haldamine aga on sageli kõike muud, sest töö jääb seisma ja tähelepanelikku planeerimist peab alustama võimalikult varakult.

Professionaalsed ärikliendi kolimisteenused muudavad vähemalt ühe osa kogu protsessist valutuks, aga et optimeerida ka ülejäänut, tuleb astuda ka muid samme.

Ärikliendi kolimisteenused- üks samm mitmest

Sammud ettevõtte kolimisprotsessis

  • Uuri kolimisteenuse pakkujaid ja planeeri detailid. Sobiva teenusepakkuja leidmise hõlbustamiseks vajaminevaid juhiseid oleme juba kirjeldanud.

  • Palka kolimisteenuse pakkuja. Ilmselge samm, mille tulemus nõuab head ajastamist. Millal on teie uus büroopind saadaval? Mis aeg oleks ettevõtte tööprotsessi, klientide vaatevinkli ja üleüldise mugavuse järgi kõige parem?

  • Teavita kliente võimalikult varakult ja tuleta neile meelde. Kui pakutud teenused hõlmavad pidevat suhtlust ja kättesaadavust, on see samm hädavajalik. Katkestustest teada andmine säästab nii neid kui sind ebameeldivatest olukordadest.

  • Teavita oma töötajaid. Kaardista kogu protsess ajaliselt, et su alluvad teaksid, millal valmistuda kolima ja valmis olla taas tööd alustama.

  • Anna teada kontaktandmete muutumisest. Olgu tegemist tavaposti või tööga seonduvate tarnetega, kindlasti ei tohiks tekkida vaakumit, kus teie ettevõttel polegi mõneks ajaks aadressi.

  • Ole kolimispäeval valmis ootamatusteks. Hea kolimisteenus ja põhjalik planeerimine aitavad paljusid probleeme ära hoida, küll aga võib protsessi aeglustada inimlik eksimus või muud ootamatud mõjud.

Kui palju aega võtta ja jätta?

Ärikliendi kolimisteenusedKogu protsessi kestvus oleneb loomulikult ettevõtte suurusest, olemusest ja klientidest. Näiteks kui on tegemist kontori kolimisega, ei pruugi teavitamise ja planeerimise aeg nii kauge või pikk olla kui esinduse või salongi oma. Kui kliendile on kohalolek ja kättesaadavus tähtis, peavad varakult saabuma teavitused ja valmima plaanid.

Kolimise puhul tuleks siiski rääkida kuudest, mitte nädalatest, mis kõigele kuluda võib, kuigi reaalne asjade transport võib mööduda vaid päevaga. Loomulikult tahaks võimalikult kiiresti ja vähese mureta kogu asja tehtud saada, aga ajasääst võib kergesti muutuda -raisuks, kui kõigega arvestamata jätta.

Vajad nõu, või juba planeeridki kolimist? Ärikliendi kolimisteenused pole ainuke meie pakutav võimalus.

Tule tutvu erinevate teenustega!