Määratlemata

Kuidas leida sobiv ärikliendi kolimisteenuse pakkuja?

Ärikliendi kolimisteenusKas sinu ettevõte on jõudsalt kasvanud, oled teinud struktuurimuudatusi või on muud põhjused uude kontorisse või tööpinnale kolimiseks? Igaljuhul on kolitav kaup hinnaline, protsess peab olema kiire ja informatsioon kolitavates dokumentides ei tohi sattuda valedesse kätesse.

Kuidas leida usaldusväärne, kiire ja paindlik kolimisteenus ärikliendile?

Kaardista vajadus

Enne kui hakkad kolimisfirmadele hinnapäringuid saatma, on mõistlik vajadus ja nõuded paika panna.

  • Millised asjad on vaja kolida? Kas uues kontoris on olemas mööbel või võtad selle kaasa? Kui palju arvuteid ja muud tehnikat sul kolida vaja on? Ehk on kontoris palju kaustu, raamatuid ja muid väiksemaid esemeid?
  • Kes asjad kolimiseks ette valmistab? Kas eelistad seda, et töötajad jätavad asjad nii nagu tööpäeva lõpus tavaliselt ja kolimisfirma tuleb, pakib kõik kokku ja sätib need uues kohas samamoodi või oled planeerinud ka ettevõtte töötajad kolimisse kaasata ning palud neil oma töövahendid sorteerida ja kolimiseks valmis panna?
  • Millal soovid kolida? Et töö ei saaks kolimise tõttu häiritud, võib sinu eelistuseks olla kolida töövälisel ajal. Seejuures tuleb arvestada, et töövälisel ajal kolimine tähendab suuremaid tööjõukulusid.
  • Kohad ja sinna ligipääsetavus. Kust kuhu soovid asju kolida ja kui hästi pääseb kolimisautodega mõlemale kohale ligi? Eriti oluline on see punkt, kui üks kohtadest asub Tallinna süda- või vanalinnas. Viimasesse on transpordiga sissepääs lubatud vaid hommikuti vahemikul 6.00-10.00 ja muul ajal või raskemate sõidukitega vanalinna sõitmiseks tuleb luba taotleda.

Võta hinnapakkumised ja vali välja sobiv teenusepakkuja

Kindlasti ei tasu saata kõigile turul olevatele ärikliendi kolimisteenuse pakkujatele hinnapäringuid. Tutvu kolimisfirmade kliendibaaside ja seniste kogemustega. Kui kolid kontorit, ei ole soovitav palgata tegijaid, kes on spetsialiseerunud eraklientide kolimisele. Kindlasti pööra tähelepanu ka kolimisfirma suurusele, nende pakutavatele garantiidele ja lisateenustele. Täpsemalt nõuandeid kolimisfirma valikuks leiad meie hiljuti ilmunud blogipostitusest.

Adduco on kogenud nii suuremate kui ka väiksemate ettevõtete kolimises. Oleme osutanud ärikliendi kolimisteenust Eesti Energiale, Riigi Infosüsteemi Ametile, ERR-ile, Tallinna Lauluväljakule, G4S-ile ja teistele Eesti ettevõtetele.