Määratlemata

Pakendid ja pakkematerjalid: täielik ülevaade erinevatest võimalustest

Mullikile, 1x10m rull Pakendid

Mis on aspektid, millest ei saa mahukamal kolimisel mööda vaadata? See on esemete transport, hoiustamine ning pakkimine. Tähtis on, et kõik Sinu asjad oleksid kaitstud parimal võimalikul viisil. Lisaks on ka oluline, et materjal, millesse kõik Sulle tähtsad esemed pakitakse, oleks kvaliteetne ning vastupidav. Ära lepi teisejärgulise tootega, vaid vali parimad Adduco e-poest. Pakendid ja pakkematerjalid – selles artiklis teeme täieliku ülevaate nendest, mida meil on Sulle pakkuda. 

  1. Teibivabad pappkastid. Need on meie tõeline müügihitt, mis teeb iga kolimise ning hoiustamise tõeliselt mugavaks. Meie pappkastid on teibita suletavad, lihtsasti kokkuvolditavad, korduvkasutatavad ning vastupidavad – ja sealjuures on nende maksimaalne kandevõime lausa kuni 120 kilogrammi. Need on tõeline kolimise klassika ning Adduco pakub Sulle nii väiksemaid kui ka suuremaid pappkaste. Pane sinna raamatuid, riideid või mida iganes soovid. Lisaks on nad veel ka jätkusuutlikul põhimõttel toodetud – valmistatud kuni 80% taaskasutatud materjalist. Kliendid räägivad ka, et meie pappkastide suureks lisandväärtuseks on see, et nende sangad ei sooni käsi.
  1. Plastikust kolimiskast. Kui mõttes mõlguvad pakendid ja pakkematerjalid, siis enamik inimesi arvavad, et need on vaja endale kindlasti ise osta. Tegelikkuses on võimalik ka kolimistarbeid rentida. Üheks selliseks tooteks on meie plastikust kolimiskastid. Need on ilmastikukindlad ning väga vastupidavad. Plastikust kolimiskasti rentimine on kindlasti parim valik keskkonnateadlikult mõtleva kliendi jaoks.
  1. Madratsikott. Kui voodid on sisustuselemendid, mis on üldjuhul demonteeritavad, siis madrats on enamjaolt monoliitne mööbliese, mille transportimine võib osutuda küllaltki keeruliseks. Eelkõige võib raskusi valmistada selle õige pakkimine. Selleks, et Sinu madrats oleks võimalikult hästi kaitstud, vali spetsiaalne madratsikott, mis on niiskuskindel. Transpordimugavust annavad kandesangad. Adducol on pakkuda kolmes erinevas suuruses madratsikotti, mis aitavad säilitada madratsi algset välimust.
  1. Kolimistekk. Pakendid ja pakkematerjalid ei piirdu kõigest toodetega, kuhu sisse saab midagi panna. Kes meist ei tunneks teki sees ennast pehmelt ning kaitstult!? Täpselt samamoodi tunnevad selles ennast ka Sinu kolitavad või hoiustatavad esemed. Meie tugevast materjalist ääristatud servadega ning läbiõmmeldud korduvkasutatav kolimistekk just seda pakubki. See aitab ennetada ning ära hoida kahjustusi, mis kolimisel Sinu asjadele tekkida võivad.
  1. Mullikile. See kolimis- ning pakkevahend on klassika. Kes meist ei oleks kunagi mõnda saadetist vastu võtnud, mis on pakendatud mullikilesse. Tegemist on mitmekülgse tootega, mille sisse võib mähkida põhimõtteliselt kõike. Adduco pakutav mullikile on vee-, tolmu- ja rebenemiskindel ning valmistatud tugevast materjalist. Mullikilet on võimalik ka korduvkasutada, aga sellega saab ka oma meelt lahutada, plõksutades mulle katki.
  1. Pakkekile. Lisaks mullikilele pakume ka tavalist pakkekilet, mis kaitseb tõhusalt esemeid niiskuse ja tolmu eest. Lisaks on võimalik sellega asju kokku kiletada, aga ka näiteks sahtleid kinnitada, et nad transpordi ajal välja ei sõidaks. Rahvakeeli tuntakse seda ka kui juustu- või vorstikilet. Põhimõtteliselt on neil ka sarnane funktsioon, sest pakkekile ei ole mõeldud otseselt primaarseks pakkevahendiks, sest pakub ainult piiratud kaitset. Eelkõige on pakkekile, nagu ka nii-öelda vorsti- ja juustukile, mõeldud asjade „värskena“ hoidmiseks.
  1. Pakkepaber. Kui teemaks on pakendid ja pakkematerjalid, siis tänapäeval on veel laialt levinud asjade pakkimine vanade ajalehtedesse sisse. Kuigi sellel on oma teatav hüve, siis tegelikkuses on too paber ikkagi küllaltki õrn ning ei pruugi Sinu kallitele ning tähtsatele kolitavatele-hoiustatavatele esemetele piisavat kaitset pakkuda. Palju mõistlikum oleks kasutada spetsiaalselt pakkimiseks mõeldud paberit.
  1. Liftikatted. Pakume nii-öelda rätseplahendusena ka liftikatteid, mis kaitsevad lifti nii kolimise- kui ka ehitustööde ajal. Liftikate on hea investeering, sest aitab kaitsta juba iseenesest küllaltki kallist lifti. Meie pakutavad liftikatted on tehtud spetsiaalselt kapoki materjalist – see on tule- ning veekindel. Lisaks on neid ka lihtne liftikabiini üles riputada. Seda saab teha nii pikendavate reelingutega, statsionaarselt kui ka magnetitega.

Kui Sinu kolimis- ja hoiustamisvajaduste hulka kuuluvad pakendid ja pakkematerjalid, siis endale sobivad tooted leiad Adduco e-poest. Võta meiega ühendust ja leiame Sulle parima lahenduse!