Suur kolimiskast

2.50

Nii mõnigi meist on käinud kolimise eel mõne poe taga pappkaste noolimas, et kogu vajalik nodi transpordi tarbeks turvaliselt pakkida. Vähegi raskemate asjade puhul on siis järgmiseks sammuks olnud kastide teipimine, et neil põhi alt ei kukuks, seejärel asjad sisse ja veelkord teibirulliga kasti kallale, et see ka pealt turvaliselt sulgeda.

Kategooria:

Kirjeldus

Nii mõnigi meist on käinud kolimise eel mõne poe taga pappkaste noolimas, et kogu vajalik nodi transpordi tarbeks turvaliselt pakkida. Vähegi raskemate asjade puhul on siis järgmiseks sammuks olnud kastide teipimine, et neil põhi alt ei kukuks, seejärel asjad sisse ja veelkord teibirulliga kasti kallale, et see ka pealt turvaliselt sulgeda. Tihti aga sellega ebamugavused ei lõppe, sest kaste kolimisautosse laadides avastad, et banaani- ja koeratoidu transpordikastid on totaalselt erineva kujuga ja nii vead ikkagi kolimisautoga märkimisväärsel hulgal õhku.

Oleme esimeseks kolimisfirmaks Eestis, kes pakub ilma teibita suletavaid ja lihtsasti kokkuvolditavaid viiekihilisest lainepapist kolimiskaste nii müügiks kui rendiks. Justnimelt, kastid on nii vastupidavad, et neid saab üliedukalt mitu korda kasutada, lisaks korduvkasutuse võimalusele hoiad reaalselt raha ja aega kokku ka teipimise arvelt. Tühjad kastid saab transpordi ajaks uuesti kokku voltida, mis tähendab omakorda võimalust transportida neid väiksemate sõidukitega.

Kastide enda kaal on väike, kuid neisse saab pakkida kuni 40 kg jagu asju. Kolimiskasti maksimaalne kandevõime on aga uskumatud 120 kg. Kõigil kastidel on mugavad tõstmiseks mõeldud käeavad.

Pappkasti suurimateks vaenlasteks on lumi ja vihm. Juhul kui näed juba ette, et kolimise käigus võivad kastid pikemaks ajaks ilma meelevalda jääda, pakume alternatiivina plastikust kolimiskaste mõõtudega 60x40x40 cm. Plastikkastid on pappkastidest tunduvalt tugevamad ning neid on võimalik üksteise otsa virnastada ka siis, kui nende sisu kaalub palju. Kõik plastikkaste saab spetsiaalse kaanega sulgeda.