Määratlemata

Mida silmas pidada, kui võtta kolimisel abiks veoteenus?

Kuna kolimise näol on tegemist ehk stressirohke etapiga elus, on abinõu hea varnast võtta. Isegi kui kolides appi võtta veoteenus, võib tekkida küsimusi ja muresid. Et kindlam oleks ja kolimistöö sujuks, tõime välja mõned märksõnad, mida veoteenuse kasutamisel oluline teada on.

VeoteenusMeelespea

  • Hinda, milleks oled ise võimeline. Võib-olla vajad ainult mööblivedu, aga saad tõstmisega ise hakkama. Ise tõstes aga pead arvestama riskiga nii mööblile kui ka enda tervisele. Kui oled otsustanud tassimiseks kasutada abil, äkki vajad seda ka pakkimisel? Kui kõik tundub liiga suur, et ise hallata, võta appi hoopis projektijuht.
  • Saab ka välismaale – kogu elamise või mõne olulise eseme võõrsile kolimine on tänapäeval üsna tavaline ja mugav. Isegi kui esemeid saab häda pärast pagasisse mahutada, on veoteenus kindlam valik kui loota, et reisikottide vahel kõik terveks jääks. Kui kolid kontorit, võid isegi säästa uue kujunduse arvelt ja lodod töötajate tuttava olemise.
  • Võib ette tulla ootamatusi – nii ise kolides, kui ka abimeestega, võid vabalt avastada, et mõni ese vajab kolimiseks erivarustust või pakkematerjali. Pealtnäha tugeva konstruktsiooniga kapp võib näiteks osutuda üsna hapraks või sa ei osanud arvestada transpordiks vajaliku mahuga.  Sellisel juhul võib kogu protsess kesta plaanitust kauem, kuid kasutades veoteenust võib lahendus tulla palju kiiremini.
  • Teenustel on omad hinnad, mis aga tasuvad end ära. Alati võib proovida olla ülisäästlik ja panna sugulased-sõbrad-töökaaslased asju transportima ja tõstma. Kui aga arvesse võtta nii enda kui kaaslaste närvid, tervis ja transpordivõimalused (lisaks veel riskid, mis professionaalse abita on palju suuremad), ei pruugi sääst ikkagi nii suur olla.

Las veoteenus kannab hoolt kolimismurede üle

Planeeri, mida sa kolimisprotsessis vajad, kas ainult transporti või kogu teenuste komplekti. Igal juhul on professionaali abi teretulnud stressirohkel ajal ja üks või mitu probleemi kellegi teise kanda. Veoteenus, varustus, abimehed, isegi ladustamine – kõik võib olla sinu käsutuses.

Uuri veel:  „Kvaliteetsed veoteenused muudavad transportimise muretuks”