Kolimisteenused

6 põhjust, miks usaldada mööblivedu projektijuhi kätte

Kõik kolimisteenustega seonduv võib olla puust ette punaseks tehtud ja ka meie pakutud nõu kõik läbi loetud. Planeerimine võib aga osutuda siiski üsna keeruliseks, eriti kui on tegemist suuremahulise kolimisega. Plaan võib ka sul valmis olla, ent iialgi ei või teada, kas see on ka ajaliselt ja kulude järgi optimaalne.

Kolimine võib ikka olla murelik aeg, mis tähendab keskkonnavahetust ja suurt planeerimist. Mööblivedu saab teostada kindlusega, kui selle üle omab ülevaadet projektijuht.

6 põhjust, miks usaldada mööblivedu projektijuhi kätte

Teenusest tasub mõelda

  • Kindlasti, kui on tegemist suuremahulise kolimisega. Ühel objektil mitme töövõtja kaasamine ja suur kolitavate esemete hulk vajab põhjalikku planeerimist ja kooskõlastamist.
  • Kui sinu jaoks on tähtis, et kolijatel oleks eelnev ülevaade kolitavatest esemetest ja objektist. Iga objekt on erinev, iga kliendi vajadused on erinevad. Kolimisprotsessi käigus võib tekkida probleeme, mida saab ennetada lihtsa ettenäitamisega.
  • Kui sa pole kindel, mille kõigega peaks kolimist planeerides arvestama. Kolimiseelses faasis ei pruugi osata pädevalt hinnata, milliseid ressursse mööblivedu vajaks. Mitut kolijat on vaja? Kas miski vajab kandmiseks ja transpordiks erivarustust? Mitut kolimisautot on vaja? Neile küsimustele oskab projektijuht leida vastused.
  • Kui kolimise kiirus ja optimaalsus on hädavajalik. Kui näiteks kontori rendileping on lõppemas, aga tööd on võimalik katkestada ainult lühikeseks ajaks, saab projektijuhtimisega arvestada välja aja, mis kogu protsessi jaoks kuluda võib. Säärast plaani tehes võib kindel olla, et leitud on parimad võimalused.
  • Kui soovid kindlust, et kõik töötab nagu kellavärk. Projektijuht kooskõlastab iga tehtud sammu neid hõlmava osapoolega, soovi korral ka kliendi endaga. Enne mööblivedu valmib ka põhjalik graafik.
  • Kui soovid, et hinnakiri valmiks ilma üllatusteta. Võid olla kindel, et projektijuhtimisel arvestatakse välja igasugused kulud, mis tekkida võivad. Saad olla ka teadlik, mis täpselt tingivad need kulud.

Mööblivedu võib olla muretu

Head mõtet tasub ikka ja jälle korrata – kolimine möödub kergelt kui see usaldada professionaalide kätte. Professionaali efektiivsust kinnitab hea ülevaate omamine. Hea ülevaate tagab kolimise projektijuhtimine. Lihtne!

Tule uuri, kuidas saaksime sulle kasulik olla!