fbpx
Adduco OÜ | Laoteenused ettevõtetele ja eraisikutele

Laoteenused ettevõtetele ja eraisikutele

Adduco laoteenused sobivad nii ettevõtetele kui eraisikutele. Seejuures on võimalik ladustada nii üksikuid kaste kui ka euroaluseid, mööblit ja muid suuremaid esemeid. Järgnevalt leiad enamlevinud olukorrad ja põhjused, miks ladustamisteenust tellitakse.

Laoteenused tootjatele ja kauplustele

warehouseKui vajad kohta, kus hoiustada laialisaatmist ootavat kaupa või alles töösse minevat varuga tellitud toorainet, siis professionaalne laoteenus sobib mõlemal juhul.

Laoteenused on sobivaks lahenduseks ka ettevõtetele, kellel enda ladu on alles valmimisel või teostatakse seal remonttöid.

Jaotuskauba ladustamine võimaldab poodidel kauba müümisele keskenduda ja toodete ladustamise pärast muretseda pole vaja.

Nii on võimalik näiteks pidada edukat e-poodi ilma rendipinna ja lisatöötajateta.


Adduco spetsialistid ladustavad kauba ja komplekteerivad ning transpordivad selle vastavalt tellimustele. Kuna meie ettevõte tegeleb nii kolimise, asjade transpordi kui ladustamisega, saad mugavalt
kõik kauba hoiustamise ja väljasaatmisega seotud teenused ühest kohast tellida.

Laoteenused kolimise või remondi ajaks

Asjade ladustamine on hea lahenduse kolimise või remondi ajaks. Kui sinu kodus või kontoris on ette jäänud hulk asju, mille kasutamist sa mõne aja pärast jätkata soovid, on nende ladustamine parimaks lahenduseks. Meie laos saad hoida mööblit, tehnikat, riideid, rehve, spordikaupu ja igasuguseid muid suuremaid ning väiksemaid esemeid.

Hooajaliste kaupade ladustamine

Hooajaliste kaupade ladustamine on nutikas lahendus:

  • eraisikutele, kelle kodus pole piisavalt vaba ruumi hooajaliste tarbe- ja hobikaupade mugavaks hoidmiseks;
  • ettevõtetele, kes tegutsevad ainult hooajati või kelle töövahendid vahetuvad vastavalt aastaaegadele või ilmastikuolude muutumisele.

Pakume ladustamise täisteenust

Koostame koos kliendiga nimekirja ladustavatest esemetest, pakime ning vajadusel demonteerimine need. Õrnadele või erikohtlemist vajavatele asjadele ehitame kasti või raami ümber, et hoida ja kaitsta neid 100%. Seejärel transpordime asjad oma lattu ja hoiustame seal turvaliselt. Pärast ladustamisperioodi lõppu toome esemed soovitud kohta, pakime kastid lahti ning paneme mööbli tagasi kokku.

Vaata lisaks, kuidas laoteenused toimivad ja kuidas kujuneb hind.