Ärikelindi kolimisteenused

Kontori kolimine – 5 levinud eelarvamust

Kiirus ja mugav rutiin on töö juures kaks kõige hinnatumat omadust. Arvatakse, et kui on aeg töökohta kolida, kannatab kogu töökeskkond nende kahe omaduse arvelt, kuid tegelikkus näitab, et ka kontori kolimine võib mööduda sujuvalt ja valutult.

Mida arvatakse ja kuidas tegelikult on?

Ärikliendi kolimisteenusedKontori kolimine on üldiselt mugavustsoonist ja harjutud rütmist välja tulek, sellepärast sageli lükatakse seda edasi ja jäetakse planeerimine võimalikult viimasele hetkele.

Tülikusteks valmistumine aga võib mõjuda isetäituva ennustusena – hiljemaks jäetult võivad tekkida probleemid, mis halba eelaimdust tõestavad.

Lükkame ümber viis levinud eelarvamust, mis kontori kolimisega kui ka kolimisega üldse seonduvad, et sul oleks palju kergem seda ülesannet ette võtta.

  1. Kontori kolimineMilleks teenus, kui igaüks saaks ise hakkama?” – kontoris võib olla abikäsi küll, kuid milleks kulutada oma alluvate kannatust kui on võimalik kasutada professionaalide abi? Meie meeskonna käsutuses on oskused ja varustus igasuguseks kolimiseks ning valmisolek ettearvamatusteks.

  2. Kolimise planeerimisega peab ise hakkama saama.” – tegelikkuses on võimalik tervet protsessi planeerida koos projektijuhiga, kes vaatab üle lähte ja sihtkoha ning kolitavad esemed. Projektijuht hindab, kuidas kulgeks kogu protsess ning vajadusel on kolimispäeval kohal, et kõik läheks nagu plaanitud.

  3. Kolimisteenus tähendab ainult, et tassima ja transportima ei pea!” – tegelikult müüme või rendime soovi korral kolimiseks pakkematerjale ning teostame vajaduse korral pakkimise ise. Teame hinnata, millised esemed vajavad erilist tähelepanu selles suhtes.

  4. Kui miski puruneb, pole midagi teha.” – kõik meie poolt pakitud ja transporditud esemed käivad kindlustuse alla. Kontori kolimine tähendab sageli kalli tehnika liigutamist ning sa võid olla kindel, et kui ka peaks midagi juhtuma, lahendus on olemas.

  5. Kui miskit jääb üle, jääb üle ainult need ära visata.” – kolimise käigus võib selguda, et uutes ruumides polegi küllaldaselt ruumi mõne eseme jaoks. Samuti on võimalus, et kohe polegi teatavaid asju vaja, aga hea oleks, kui need kuskil valmis oleksid. Saame ka siinkohal vastu tulla ja pakkuda kas mööbli äravedu või laoteenust.

Kontori kolimine on meie abiga lihtne ja mugav

Et selles veenduda, võta meiega ühendust!