Tegeleme professionaalse kolimisteenuse osutamisega juba aastast 2006. Meie teenuste hulka kuuluvad erinevad paketid: alates ühetoalise korteri kolimisest kodumaalt, kuni välismaalt kolimise ja kunsti vedamiseni välja. Kui ise asju pakkida ei jõua, siis saame ka selles osas aidata. Kõik meie veod on kindlustatud ning vajadusel pakume teile ka kahe kodu vahelisel ajal ladustamisteenust. Omame pikaajalisi kogemusi nii era- kui äriklientidega ja seda nii kodu kui ka välisturul.

Küsi pakkumist – helista meile telefonil 6 827 727, saada e-mail: info@adduco.ee või täida allolev vorm.

Miks valida kolimisteenus Adducost?

  • Kogemused – Meie spetsialistid omavad erialast kogemust üle kümne aasta.
  • Professionaalsed spetsialistid – Meie tööjõud on hästi koolitatud ja kogemustega kolimisspetsialistid, kes tunnevad antud valdkonda ning suhtuvad teie esemetesse hoole ja austusega.
  • Rahvusvaheline kogemus ja teenus – Tegutseme rahvusvahelisel turul, mis tagab meie meeskonna jätkusuutliku arengu ja vajalikud teadmised enesetäienduseks. Meie kolimisspetsialistid omavad välismaal töötamiseks vajalikku sertifikaati.
  • Tehtud tööd – Oleme teostanud erineva keerukusega projekte, alates lihtsamatest asjade veost, kuni väga spetsiifiliste eritõsteteni nagu mõne erilise klaveri või väga raske seifi transport.

Kindlustatud kolimisteenus

Maksimaalse ohutuse tagamiseks oleme kõik kolimisteenused kindlustanud. Kolimisteenuse kindlustus tähendab, et meie poolt tingitud eseme kahjustamisel või õnnetuse tagajärjel tekkinud kahju kaetakse kindlustusseltsi poolt. Kindlustus rakendub vaid meie kolijate pakitud esemetele, mis viib asjade purunemisohu miinimumini. Väga hinnaliste esemete puhul soovitame kasutada ka lisakindlustust.

Mida pidada silmas kolimisteenuse tellimisel

Kolimine nõuab üldiselt suurt toimetamist ja planeerimist. Selleks, et kolimine oleks stressivaba, mugav ja kiire kogemus tasub eelnevalt läbi mõelda järgnevad asjad:

  • Milliseid asju on vaja kolida?

Mida täpsema asjade loetelu suudate koostada, seda paremini saab kolimisfirma planeerida optimaalse kolijate arvu ja vajalikus suuruses kolimisauto.

  • Kui kaua aega võib kolimisele kuluda?

Kolimise maht sõltub nii kolitavate asjade hulgast, esemete suurusest, objekti vahemaadest ja teistest üksikasjadest. Mida täpsemat infot klient kolimise kohta edastab, seda efektiivsemalt on kolijatel võimalik aega planeerida arvestades kliendi vajadustega.

  • Millal kolimisteenust vajate?

Kolimine võib aega võtta paarist tunnist mitme päevani. Üldiselt kulub sellele rohkem aega kui esialgu hinnati. Seetõttu ei tasu kolimise päevale teisi tähtsaid toiminguid seada, või jätta mõistlik ajavaru. Adduco spetsialistid aitavad koostada kolimise plaani, mis selgitab kolimisteenuse läbiviimiseks kuluva aja.

  • Kas vajate abi pakkimisel?

Kas teil on väärtesemeid, mis vajavad erilist hoolt? Meie teenusega kaasnev kolimiskindlustus kehtib vaid meie kolijate poolt pakitud esemetele. Seetõttu soovitame õrnad esemed lasta pakkida meie spetsialistidel. Vastasel juhul ei korvata teile õnnetuse korral kahju.

  • Kui palju kolimisteenus maksab?

Kolimisteenuse hind sõltub töö mahust, keerukusest ja ajakulust. Oleme jaganud oma teenuse näitlikult pakettideks. Meie paketid algavad kõige lihtsamast komplektist ühe kolija ja kolme kuupmeetrisest kaubaautoga, kuni suurte 45 kuupmeetriste kaubaautodeni koos nelja kolijaga või enamgi. Iga töö hind on natukene erinev ning loomulikult saab paketis kolijaid vähemaks võtta ja kaubaautosid suuremate vastu vahetada või vastupidi. Orienteeruvalt läheb ühetoalise korteri kolimiseks kahe kolijaga kuskil 100 € ja elumaja kolimiseks kuskil 600 €. Personaalse pakkumise saamiseks esita meile hinnapäring.