Ärikelindi kolimisteenused

Case study: Telia kontoripinna suur kolimine

TeliaEhk oled kuulnud hiljuti valminud Telia majast, mis uhkelt Tallinnas Mustamäe tee alguses seisab? Aprillikuu lõpus ja mai alguses oli see meie poolt teostatava kolimistöö üks sihtpunkte. Täna kirjutame sellest projektist lähemalt.

Ülevaade

Projekt hõlmas ühelt kontoripinnalt kolimist kolme erinevasse sihtpunkti. Tööprotsess oli suure mahu ja piiratud ajaressursi tõttu ebastandardne, aga pakkus see-eest tervele tiimile kogemusi ja meeldivat väljakutset.

Kontoripinna kolimine

 

 

 

 

 

 

 

Aeg oli kliendi rendilepingu kohaselt lõppemas. Lisaks langes projekt aprillikuu viimasele nädalavahetusele ja esimesele kevadpühade-järgsele päevale. Väljakutse oli ka kolitavate esemete hulk – tühjaks oli vaja teha kolme korruse jagu büroopinda ning sealjuures kõik esemed kindlalt sihtpunktidesse toimetada.

Kontoriruumide kolimine nädalavahetuseti või isegi pühade-ligi on tavaline, kuna niimoodi on kontoris töötavate inimeste töös vähem takistusi. Enam ammu pole kombeks, et töötajad peaks ka ise käe külge lööma. Kolimine toimub kiiremini ja takistusteta sel ajal kui töötajad puhkavad. Professionaalse kolimisteenuse mõte ongi, et leitaks kliendile sobivaim aeg.

Kolimisprotsess arvudes

Tegemist oli pinget pakkuva projektiga, mille võib numbrites kokku võtta järgmiselt:

  • Kolimine toimus kolme erineva korruse pealt,
  • Kolitud sai 160 töökohta.
  • Objektile kulus kokku 46 tundi.
  • Töö teostas 10 kolijat.
  • Kasutati üht suurt furgooni, üht väikest furgooni ja üht kaubikut.
  • Kolimisel oli kolm erinevat sihtpunkti.

Ette antud nõudmised ja tingimused said täidetud ning tähtajaks olid esemed turvaliselt sihtkohtadesse kolitud.

Kolimisteenus, mida võib usaldada

Kolimine

 

 

 

 

 

 

 

Antud kolimistöö nõudis head ettevalmistust ja koordineeritust. Kontorit kolides on ülitähtis koostada plaan, mis võimaldaks ettevõttel tööd alustada võimalikult ruttu ja viperusteta.

Üks standardne plaan ei pruugi sobida kõigile. See tähendab omakorda seda, et igale kliendile tuleb leida personaalne lahendus olenemata sellest, kas kolida elamist, bürood või lehma. Tuleb vaid anda sisend vajaduste ja parameetrite näol – meie teeme raskema töö ära!

Loe lisaks: „Kontori kolimine – 5 levinud eelarvamust”