Määratlemata

Lao rent Tartus: milleks mulle ladustamisteenus?

lao rent Tallinnas

Lao rent on teenus, mida meist igaüks võib mõnel eluetapil vajada. Sealjuures ei ole erandiks ka Tartu inimesed. Lao rent Tartus on aga lihtsasti korraldatav, kui Sa tead, mida Sul täpsemalt vaja on. Ole Sa eraisik või keegi, kes otsib oma ettevõttele sobivat ladustamispinda, siis valikut ei ole tõenäoliselt lihtne teha. Kuid enne päringute saatmist tee kindlaks, milleks Sul täpsemalt ladustamist on vaja. Ka Adducos pakume ladustamisteenust nii eraisikutele kui ka ettevõtetele. Teeme siinkohal meeldetuletuseks väikese ülevaate, miks võiks ladustamisteenust vaja minna.

ERAISIKUD

  • Eraisikutele võiks lao rent Tartus huvi pakkuda, sest ollakse kolimas. Sellisel juhul oleks vaja mööblit või muud vara mõnda aega hoiustada.
  • Kuid ladustamissoov ei pea olema seotud vaid kolimisega. Sama kehtib ka näiteks, kui oled otsustanud remonti teha.
  • Tihtipeale võib lao rent huvi pakkuda ka juhul, kui soovid oma ruumikasutust optimeerida. Too oma hooajalised asjad, nagu suusad, jalgrattad ja muu taoline, Adduco lattu hoiule.
  • Ladustamisteenust võib kasutada ka siis, kui kodus on lihtsalt saanud ruum otsa, kuid vajalike asjade jaoks on vaja leida uus hoiustamispaik.

ETTEVÕTTED

  • Ettevõtetele võiks lao rent Tartus huvi pakkuda sarnastest põhimõtetest lähtuvalt. Näiteks soovitakse ajutiselt hoiustada kaupa, kontoritehnikat- ja mööblit, seadmeid või arhiive.
  • Samuti aitab ladustamisteenus juhul, kui ettevõte kasvab ning ruumid jäävad kitsaks, sest kaup või inventar ei mahu enam laoruumi või kontorisse ära.
  • Ka ettevõtted võivad vajada hooajalist hoiustamist, sest kõiki reklaammaterjale või stende ei lähe aastaringselt vaja, näiteks laadaplakateid läheb põhiliselt vaja ainult suvel.
  • Ettevõtetele pakume ka mõnevõrra teistsugust teenust, milleks on jaotuskaubaga tegelemine. Selle raames pakume nii hoiustamist, komplekteerimist kui ka klientideni toimetamist.

Adduco tagab, et lao rent Tartus, aga muidugi ka Tallinnas, kulgeks Sinu jaoks no stress ehk stressivabaduse põhimõttel. Hoia oma aega ja energiat muu olulise jaoks. Võta meiega ühendust info@adduco.ee ning leiame Sulle sobivaima lahenduse!