Kolimisteenused

Kuidas valida kolimisautot ja kolijate arvu?

Milline kolimisauto on eelseisvaks kolimiseks kõige õigem? Kas ja millist kolimistiimi kasutada?

Et kolimise planeerimist juba oma peas alustada, on meie kodulehel olemas näidiskolimiste kirjeldused, millest võib aimu saada, milliseks protsess kujuneda võib. Kirjutame neist võimalustest täna lähemalt.

Kolimisauto

Kolimisauto + kolija + mööbel = ???

Alustuseks kõige olulisem on kokku arvestada lisaks mööblile ka kogu transporditav kraam, et saaksime teha võimalikult täpse pakkumise. Erinevate vajaduste jaoks on meil olemas erinevad võimalused.

Oleme standardseteks kolimisteks pannud kokku komplektid, kuhu kuuluvad nii kolijad ja kolimisauto. Komplektid aga ei ole absoluutsed ja kliendi soovi järgi on võimalik muuta kolimisauto suurust ning kolijate arvu, et kiirendada pakkimiseks ja esemete kolimisautosse laadimiseks (ja sealt ka välja) kuluvat aega.

Kuidas valida kolimisautot ja kolijate arvu?

Toome erinevate komplektide puhul veelgi näiteid, kuidas neid kasutada võib:

  • Komplekt I: 1 kolija + väike kaubaauto – sobilik näiteks kui noor kodust välja kolima hakkab ja võtab kaasa vajaliku; ideaalne korterikaaslase väljakolimise pakett või väikesteks hooajalisteks kolimisteks.
  • Komplektid II ja III: 1-2 kolijat + kaubik – lisaks mainitud 1-toalise korteri kolimise kõrval on komplekt sobilik näiteks ka asutustele, kel on mitmeid väiksemaid kontoriruume ja soov neid ringi kolida.
  • Komplekt IV: 2 kolijat + väike tagaluugiga furgoon – peale 2- või 3-toalise korteri on võimalik selle komplektiga kolida ka väiksemat bürood või esindust.
  • Komplektid V ja VI: 2-4 kolijat + suur tagaluugiga furgoon – elumaja või näiteks veel keskmise suurusega kontori või suure hulga antiikmööbliga korteri kiireks ja turvaliseks kolimiseks.

Nagu öeldud, enda vajadusi ei pea ilmtingimata nende komplektide alla mahutama, koos planeerides leiame sobivaima lahenduse.

Loome sulle sinu enda komplekti

Isegi kui sa ei oska täpselt hinnata kolitavate esemete hulka just selle jaoks kasutatava ressursi (kolimisauto suurus, kolijate arv) võtmes, tasub võtta ühendust. Kui näeme, et protsessi selguseks on vaja midagi teada, esitame sulle vastavad küsimused.

Olgu sinu kolimissoov väike või suur, kohalik või rahvusvaheline, kodune või ametlik – oleme sinu teenistuses.

Loe lisaks: „Mida silmas pidada, kui võtta kolimisel abiks veoteenus?”