Määratlemata

Kuidas korraldada hooajaliste asjade hoiustamine?

Kinnisvara hinnad on viimasel ajal aina kallinenud ning soovitud suuruses eluaseme soetamine käib paljudele üle jõu. Kuidas aga väikses kodus asjad ära mahutada ning ruumi kokku hoida? Üks hea viis on hooajaliste asjade hoiustamine turvalises ja kaasaegses laos. Kes saavad ladustamisteenust kasutada ja milline on asjade hoiustamise protsess?

Kes saavad teenust kasutada?

Asjade ladustamise teenus ei ole mõeldud vaid suurtele firmadele, vaid seda saab kasutada igaüks. Adduco ei sea piiranguid hoiustamise mahtudele, seega saad meie lattu tuua kas või mõne kasti. Tegelikult ei peagi sa kaste ise tooma, vaid võime neile ka ise järele tulla.

Mida hoiustada?

Tee inventar riidekapis. Milleks hoida talvel kapis suvemantleid, rannarõivaid, rihmikuid, kübaraid ja muid hooajalisi rõivaid? Kui paned need kottidesse/kastidesse ja ladustad, hoiad garderoobikapis ruumi kokku ning alles jäänud rõivaid on oluliselt lihtsam kappi panna ja sealt üles leida. Samuti saad eest ära panna suvised tekid ja voodikatted.

Asjade hoiustamineVaata üle hooajalised vabaaja veetmise vahendid. Kui oled aktiivne liikuja või sinu peres on lapsi, on sul tõenäoliselt üpris palju suuremaid esemeid, mida vajad vaid mõnel aastaajal. Näiteks ei ole sul tõenäoliselt talvel vaja jalgratast ja rulluiske; suvel pole aga midagi teha kelkude, suuskade ja lumelauaga. Kui sinu peres on auto, siis on arvatavasti vaja kuskil hoida ka suve- või talverehve.

Loomulikult saad hoiustada ka kõiki muid esemeid, näiteks parasjagu korterisse mitte mahtuvat mööblit, lampe ja muid asju. Asjade hoiustamine on hea lahendus nii remondi, ootamatu olukorra, kontorivahetuse kui ka välislähetuse korral.

Kuidas asjade hoiustamine käib?

Esimese asjana soovitame koostada nimekirja asjadest, mida hoiustada soovid. Seejärel võta meiega ühendust. Tuleme kohale, pakime esemed ära, võtame kaasa ja paneme oma lattu. Paindliku ladustamisperioodi lõpus tooma kaubad tagasi soovitud aadressile, pakime lahti ning vajadusel paneme ka eelnevalt lahti võetud mööbli uuesti kokku.

Kui sul tekkis ladustamise kohta küsimusi või soovid teenust kohe kasutama hakata, võta julgesti ühendust.