Küsi pakkumine ladustamisteenusele usaldusväärselt partnerilt. Helista telefonil 6 827 727, saada e- mail: info@adduco.ee või täida allolev vorm.

Ladustamine on teenus, mis hõlmab endas transporti, pakkimist ning asjade pikaajalist või lühiajalist ladustamist. Pakume ladustamisteenuseid nii ettevõtetele kui eraisikutele. Vajadus ladustamise järgi võib tulla mõneks ajaks teise riiki kolimisest, ettevõtte inventari hoiustamisest või mõnest muust põhjusest. Lähtuvalt kliendi vajadustest pakume ladustamist kolitava kauba hoiustamisel (mööbel, tehnika, riided, raamatud), hooajakaupade (rehvid, sporditarbed, riided) või jaotuskauba ladustamisel.

poisid

Kuidas toimub ladustamine?

1)      Koostatakse nimekiri ladustatavast kaubast

2)      Esemed pakitakse ja vajadusel demonteeritakse suuremad mööbliesemed

3)      Kaup ladustatakse turvaliselt soovitud perioodiks

4)      Peale ladustamisperioodi lõppu tuuakse asjad kliendi soovitud aadressile, pakitakse lahti ning monteeritakse osadeks võetud mööbel tagasi kokku.

Kuidas kujuneb ladustamisteenuse hind?

1)      Ladustavata esemete hulk – Ladustamine algav hoiustamisele kuuluvate esemete hulga määramisest.

2)      Ladustamispinna suurus – Mida kompaktsemad asjad, seda väiksem on kasutatav pind ja vastupidi. Mida väiksema pinna peale asjad mahuvad, seda soodsam on ladustamise hind.

3)      Ladustamisperiood – Ladustamisperioodi pikkuse määrab klient vastavalt vajadustele. Seejuures on oluline mõelda, milliseid esemeid selle perioodi jooksul vaja võib minna. Vastavalt sellele ladustatakse need esemed hõlpsamaks kättesaamiseks ettepoole.

Jaotuskauba ladustamine

Jaotuskaubana tegeleme põhiliselt mööbli ladustamise ning hilisema klientidele toimetamise ja paigaldusega. Mugav lahendus ettevõtetele, kes soovivad keskenduda oma põhitööle, ehk mööbli müügile, jättes logistika meie hooleks.

Jaotuskauba ladustamine toimub järgnevalt:

  • Mööblipood tegeleb aktiivselt kauba müügi ja tellimisega
  • Kaup tellitakse Adduco lattu
  • Adduco kolijad ladustavad kauba ning algab tellimuste komplekteerimine
  • Tellimused toimetatakse klientideni ning teostatakse paigaldus objektil