Kolimisteenused

Kolimisteenus aitab talvise kolimise üle elada

Mugav on neil, kes saavad kolimisaja ise valida. Vajadus elukohta või tööruume vahetada ei küsi sageli sobivat aega. Kui välja tuua üks kindel periood aastast, mil paljudel inimestel on emotsioonid kõige enam laes ja kõigil on kiire, siis detsember-jaanuar on seda kindlasti.

Mis aga saab siis, kui pead kolima just selle paari kuu ajal? Kolimisteenus aitab muuta selle võimalikult stressivabaks.

Kolimisteenus aitab talvise kolimise üle elada

Et ilm ei takistaks kolimist

Kui suvel saab kuuma või vihmatormiga veel hakkama, siis mööbli transport võib talvel olla tõeline katsumus. Jääb vaid libedustõrjel mõni sopp sinu tõstmisteel soolamata või tõstjal mõni samm mõtlemata, ja võibki kapp lendu minna. Isegi professionaalidel juhtub, kuid ise kolimise ja kolimisteenuse kasutamise vahe on see, õnnetuste jaoks on viimase puhul mõeldud nii hüvitiste kui kindlustuse näol.

Kolimisteenust pakuvad üldjuhul asjatundjad, kes on käinud läbi tule ja vee, et kliendi soovitud esemeid turvaliselt transportida. Adducolgi on kogemusi ebatavaliste oludega, mille kõrval lumi, kiilasjää ja lörts kahvatuda võivad.

Planeeri, kolimisteenus teeb ülejäänu

Kuna aasta lõpp ja südatalv on populaarne pühade ja puhkuste aeg, on oluline kolimisteenuse pakkujalt varakult nende graafiku kohta küsida. Tasub ka enda puhkuseplaanid üle vaadata – kas on võimalust olla ära seni, kuni suurem kolimismelu käib? Samas tasub ka meeles pidada, et nädalapikkune omal jõul kolimine võib professionaalsele tiimile tähendada kõigest üht või paari päeva tööd.

Pühadeaega on hea ka muudes plaanides silmas pidada. Kodu kolides võid vabalt avastada asju, millele sa ise enam kasutust ei leia. Rõivastele ja mööblile on alati nõudlust taaskasutuses. Kui kolid kontorit, võid võtta kogu protsessi kui kingitust oma töötajatele, kes näiteks pärast puhkust võivad rõõmsalt uutes ruumides tööd alustada.

Mida talvel kolides silmas pidada?

  • Kolimisteenus vähendab talvise aja riske.
  • Planeeri võimalikult varakult.
  • Küsi julgelt teenusepakkuja graafiku kohta.
  • Hoia meeles pühademeeleolu.
  • Uuel aastal uue hooga alustamises uues kodus või kontoris on omaette võlu.

Samal teemal: „Kiire ja turvaline mööbli transport – ka aasta tegusaimal ajal”