Kolimisteenused

Kiire ja turvaline mööbli transport – ka aasta tegusaimal ajal

Ka talv või isegi pühadeaeg on kolimisterohke. Kui vajadus käes, ei peata kolimist ei lumetorm ega “Visa hinge” telemaraton. Mööbli transport ja kõik asjaajamised võivad mööduda hõlpsalt, kui usaldada head teenusepakkujat. Siis on nii aasta lõpus kui ka muul ajal üks murekuhi vähem.

Kiire ja turvaline mööbli transport – ka aasta tegusaimal ajal

Mööbli transport südatalvel?

Kõigil on aasta lõpus kiire. Kolimine võib tunduda kui viimane piisk karikas, kui seda kõigile toimetustele veel otsa lisada. Parem jätta ikka suveks. Mõnel aga pole muud valikut, saavad kas otsa lepingud või tuleb haarata kinni uuest võimalusest.

Mööbli transport, pakkimine, laadimine, tõstmine, isegi paigaldamine – need on kõige suuremad tülikused. Saaks ometi need kaelast ära, jääks ainult lahtipakkimine, sättimine ja uue kohaga harjumine. Nõukogude ajast on säilinud mõtteviis, et kõike tuleb ise teha – küll leidub tööl või suguvõsas turskeid mehi ja naisi, kellega kapi mõne mahukama auto sisse tõstab ja niiehknii saab suurema mööbli tükkideks võtta ja toppida ka mikrobussi.

Jõuluajal võib olla ressurssidega kitsas käes, ise tehes saab olla säästlik. Mida nii säästa ei saa, on inimressurss – lähedaste, töökaaslaste, iseenda. Milleks kulutada enda närve ja jõudu? Ka võib võimalikult säästlik isetegevus kahjustada kolitavaid esemeid. Jõulu saabumiseks ei pruugi isegi niimoodi valmis jõuda. Siin kehtib aastaringne nõuanne – usalda mööbli transport asjatundjate kätte.

Mida pidada silmas detsembrikuise kolimisega?

Oled teinud otsuse, et kolima peaks detsembris. Edasilükkamine pole sageli võimalus, sest aasta algus toob uue stressi ja mõned kuud siia-sinna rikuvad veelgi plaane.

Milline on meie nõu sel puhul?

  • Alusta varakult – vaata kalendrist, millistele kuupäevadele pühad jäävad. Uuri teenusepakkujalt, milline nende detsembrikuine graafik on.
  • Leia aeg puhkuseks – teenusepakkuja ütleb ise, millal nemad puhkavad. Kõige tähtsam on see, millal sa ise ja su pere, su töökaaslased või alluvad töötavad. Kolimisteenust kasutades saad olla tuhinast eemal.
  • Usalda asjatundjat – nii jõuab kõik õigeaegselt ja turvaliselt kohale.

Kui detsembris kolima peab, on mööbli transport ja uues kohas mugavalt alustamine on hea jõulukink ja uusaastasoov.

Loe lisaks: 5 põhjust, miks tellida kolimisabi professionaalidelt