Kolimisteenused

Kolida aitavad kolimiskast, pakkekile ja muud pakendid

Plaanid kolida, aga pole sobivat pakkematerjali? Pappkaste võib sul vabalt üle olla, aga kas need ikka peavad suurele koormusele vastu? Täna anname põhjalikuma ülevaate kolimiskastidest ja erinevatest pakenditest, mida oma teenuses kasutame, ja mida võid endale kasutamiseks soetada või rentida.

Õige kolimiskast õigele asjale

Kolimisaja algus tähendab paljude jaoks suurt rallit erinevate pappkarpide ja -kastide järele. Ometi tahaks kõike ju turvaliselt transpordiks ära mahutada ning milleks muuks neid vanu kaste alles hoida?

Vana kodutehnika kast võib kolimiseks asja ära ajada, küll aga tuleb sellisel juhul jälgida kui sitkest ja paksust papist see valmistatud on. Kolimiseks mõeldud kolimiskast on üldjuhul paksemast materjalist, kuna see peab kandma erinevaid esemeid ja olema valmis võimalikeks vintsutusteks.

Olemas on ka kindlatele vajadustele kolimiskastid (nt riidekastid rõivastele) või tõstmist ja ladustamist hõlbustavad plastikust kolimiskastid. Nii on võimalik tagada erinevatele esemetele kolimiseks ja tõstmiseks sobivad tingimused.

Erinevad pakkimisvahendid ja pakkekile

Korralik pakkekile või pakend on sama oluline kui kvaliteetne kolimiskastkast. Majapidamises võib leiduda kolimiseks sobilikku kilet või pehmendavat materjali, lihtsam aga on leida endale just selleks tarbeks loodud vahendeid.

Adduco pakub järgnevat valikut pakkimiseks:

  • Pakkekile – kaitseb ja stabiliseerib kolitavaid esemeid või kasti ennast ilmastikutingimuste, väiksemate muljumiste ja kraapimiste eest.
  • Pakkepaber – ideaalne klaasist esemete pakkimiseks ja transportimiseks.
  • Mullikile – kolimiseks vajalikku hulka ja paksust igapäevaselt leida ei pruugi, kindlasti vajalik habraste esemete transpordiks.
  • Kolimistekk – suurte ja raskete esemete korrashoiuks transpordi ajal.

Antud pakkimisvahendeid kasutame igapäevaselt oma töös ning on saadaval rendiks ja müügiks.

Uuri pakkematerjalide hinnakirja!

Just kolimiseks mõeldud pakendid ja kastid

Iga kast ja pakend omab kindlat funktsiooni. Toodete jaoks mõeldud karbid on spetsiifiliselt valitud, et selle sisu püsiks transpordi käigus korras, aga ei pruugi kolimiseks sobilik olla. Kolimise jaoks mõeldud pakkematerjalid on sellisel juhul kindla peale minek.

Kui sa pole kindel, kas olemasolevatesse kastidesse või materjalidesse saaks enda kolitavaid esemeid pakkida, või näiteks otsid usaldusväärset võimalust asju transportida, siis küsi transpordikaste ja pakkekilet meilt, Adduco´st.

Loe lisaks: „Kolitavad esemed vajavad pakkimist? – Appi tuleb pakendite müük”