Kolimisteenused

Kolitavad esemed vajavad pakkimist? – Appi tuleb pakendite müük

Pappist kolimiskastPakkimisoskus võiks ideaalis olla üks nendest salakunstidest, mida igaüks oskab, nagu näiteks toruvahetus või riiete lappimine. Küll aga teavad üldjuhul asjast paremini need, kes nende protsessidega igapäevaselt tegelevad. Pakendite müük ja pakkiminsteenus aitavad neid, kes kolides soovivad igakülgset mugavust ja kindlust, või kellel lihtsalt pole sobivaid materjale.

Mõnikord pole lihtsalt aega pakkimisega tegeleda

Pakkimisteenus ja pakendite müük on abiks eelkõige ärikliendile, kes soovib kiirelt ja turvaliselt ning enda töötajate närve kulutamata enda esemeid kolimiseks ette valmistada. Professionaalid seisavad selle eest hea, et probleeme ega kahjustusi ei tekiks.

Ka eraklient ei pea näiteks enda sõprade ja pere vaevama suure tööga. Kui juba kolides kõike tõstma ei pea, siis on veelgi mugavam, kui on võimalik muretseda nii sobivad pakkimismaterjalid kui ka tellida kinni- ja lahtipakkimine.

Pakendite müük aitab ka siis, kui soovid ise tegeleda

Erinevaid pakkematerjale saab nii osta kui rentida. Valikus on mõeldud igasugusele kolitavale esemele. Pole olemas kolimiseks “liiga erilist” eset. Kui jääd hätta, saab alati abi küsida.

Meil saadavalolevad pakkimismaterjalid on järgnevad:

  • RiidekastPapist kolimistkast – head kasti on mõnikord üllatavalt keerukas leida. Kolimisteenuse pakkujalt ostes võid kindel olla, et pakkematerjal püsib terve protsessi vältel tervena ja kaitseb sinu esemeid.
  • Raamatukast – suvalisse kasti pole optimaalne oma raamatuid visata. Ladudes ühe suure pappkarbi raamatuid täis võib pärast olla raskusi selle transportimisega. Heas suuruses ja vastupidav raamatukast hoiab mugavalt, turvaliselt ja nii selga kui ruumi säästvalt raamatuid koos.
  • Riidekast – sageli ei saa tervet oma garderoobi lihtsalt kokku voltida ja karpi tõsta. Ka rõivaste jaoks on olemas oma lahendus, mis ei kahjusta riiet ja mahutab kõik mugavalt ära.
  • Plastikust kolimiskast – kõige mugavam ja kvaliteetsem võimalus tõsta, transportida ja ladustada. Tugev materjal kaitseb harvajuhtuvate vintsutuste eest ning nende konstruktsioon aitab tassimisel ja kokku ladumisel.

Võimalusi on aga veel, lihtsalt võta meiega ühendust. Kui kahtled enne kolimist, et kas oskad või jõuad pakkimisega tegeleda, saab pakendite müük sind kindlasti aidata.

Uuri meie hinnakirja siit!