Kolimisteenused

Ka kolimine Tartus põhjendab teenuse kasutamist

Kolimine Tartus

Kuigi Adduco esindused on Tartus ja Tallinnas, ei tähenda see, et meie teenused piirduvad ainult kahe suure linnaga. Esinduses võib meid külastada, külla võime ise tulla mitte ainult üle Eesti, vaid isegi üle Euroopa. Kolimine Tartus, Tallinnas või mujal on paljuski sama – igal juhul saame appi tulla.

Eesti on ju väike

Eesti-sisesest kolimisest üldiselt kirjutame täna lähemalt. Üks põhjuseid, miks siinkandis kolimist sageli ise teostatakse, on vahemaad. Kõige sagedasem kolimine on asulasisene. Kui saab ise sõita ühest linna otsast teise ja tegeleda kõigega, kas teenus üldse põhjendaks ennast?

Tallinnas on veel mõeldav – liikluse tihedus võib transportimise vahemaad üsna pikaks ajada. Aga näiteks kolimine Tartus või kuskil mujal tundub lihtne, liiklus pole tõenäoliselt väga tihe ja ka kõige suuremad asulad ei anna välja suurlinna mõõtu. Kolimisel peab aga arvestama ka tõstmise vaeva ja võimalikke takistusi teekonnal.

Miks valida ka väikese vahemaaga kolimiseks teenus?

Kui võtta näidiseks kolimine Tartus, miks mitte omal jõul kõik ära kolida? Oletame, et tegemist on perekonnaga, kes soovib perelisa saabumise pärast oma elamist viia Annelinna korterist Ihaste eramusse, kogu majapidamise mööbliga. Mitte-kohalikele teadmiseks, et Ihaste aedlinna ja Annelinna vahemik on heal juhul kilomeeter.

Annelinna kortermajad võivad aga olla kõrged ja antud perekond elabki kaheksandal korrusel. Isegi alumisell elamine tähendaks päris põhjalikku tõstmistööd. Kitsaste kortermajade vaheline teekond viib Ihasteni läbi mitme ringtee, lamava politseiniku ja ka liiklussõlme. Kindla plaaniga oleks kõik see ise tehtav, kuid sellel oleksid ka omad riskid.

Kolimine Tartus on teenusega mugavam

Riskivaba lahendus on kolimisteenuse appivõtmine, kuna:

  • Kolijad on valmis treppideks ja suurteks tõstmisteks, oma oskuste ja varustusega
  • Teenus võib sisaldada ka mööbli paigaldamist
  • Oskuslik transport võimaldab mööblil üle elada ka teel olevad kühmud ja pöörded

Kolimine Tartus või üle Eesti võib sageli tunduda kui kõrvalmajja minek – pikka teed pole niikuinii minna ning ei kapid ega lauad jõua selle lühikese ajaga katki minna. Tegelikult põhjendab ennast kolimisteenuse mugavus isegi kõrvalmajja kolimisega, professionaali kätes jõuab mööbel kohale nii nagu ta lahkus.

Loe lisaks: „Kolimisteenus Tartus usaldusväärselt partnerilt”