Kolimisteenused

6 võimalust, kuidas laoteenus nii äri- kui erakliendile ära kulub

Laoteenus on ettevõtja hea abiline

Ettevõtja jaoks pole laoteenuse kasutamine midagi uut. Küll aga kiputakse unustama, et ladustamine saab aidata ka kontorihalduses või kindla ajalise perioodi seatud vajadustes.

  • 6 võimalust, kuidas laoteenus nii äri- kui erakliendile ära kulubMugav koht hooajakaubale – iga aastaaeg toob oma vajadused ja huvid. Kui teatavat osa kaubast ei lähe mingil hetkel vaja, saab seda hoiustada seni kuni hooaeg on jälle käes.
  • Ürituste korraldaja abimees – kui aastas on ühel või rohkemal korral sündmuse saabudes vaja kindlaid asju, ei pea neid iga kord rentima või uuesti muretsema. Festivalikorraldajatele on ladustamisteenuse kasutamine loomulik osa tööprotsessist.
  • Transport ja kokkupanek – laoteenus on mugav ka selles suhtes, et omab lisaväärtusena kiiret transpordivõimalust just siis kui seda vajad. Kohaletoimetamisel mahalaadimine, lahtipakkimine ja kokkupanek on samuti vaid tellimuse vormistamise küsimus.

Mis spetsiifilist kasu saab eraklient?

Kuigi sagemini on laoteenus kasulik ettevõtetele, leidub ka põhjusi, miks erakliendid seda kasutavad. Keldrit või pööningut ei pruugi kõigil olla ja needki ei pruugi olla parimad paigad erakliendi esemete jaoks.

  • Väärtusliku isikliku vara hoiustamine – päranduseks saadud antiikmööbel või vana Estonia klaver vajab kohta? Seni kuni elus lihtsalt sobivat ruumi pole või mõtled müügist, on laos sobivad tingimused nende hoidmiseks olemas.
  • Pikema kolimisperioodi, ehituse või äraoleku kindlus tänapäeval võib ette tulla olukordi, kus perel või üksikisikul pole ajutiselt elukohta või küllaldaselt ruumi kõigi esemete jaoks. Põhjusteks võivad siinkohal olla maja ehitus või renoveerimine, elamu kiire müümine või riigist mõneks ajaks lahkumine… Laoteenus tagab kõigil juhtudel asjadele kindla koha, et elu võiks hiljem vanaviisi jätkuda.
  • Kui tõesti pole keldrit või pööningut – elus ikka koguneb asju, mida on hea kuhugi ära panna seniks, kuni neile uue kasutuse leiab. Korteris elavad inimesed võivad taolisest võimalusest eriti puudust tunda, kuid sageli ei osatagi mõelda, et laoteenus saab sellisel juhul kasuks tulla.

Loe veel: Laoteenus lubab keskenduda tähtsamatele eesmärkidele”