Kolimisteenused

Kolivale pianistile tuleb appi klaveri transport

Klaveri ja pianiino transportSageli ei teata, mille jaoks veel professionaalseid teenuseid olemas on. Klaveri transport ja kolimine on üks nendest, mis hõlmab nii tõstjate valmisolekut, spetsiaalseid tehnikaid, kui ka erivarustust.

Kui tekib vajadus klaverit kolida, siis on sageli esimene mõte see, et küll ise saab ja teab paremini. Kuid nii mõnigi kord on tulemus vastupidine, puuduvad kas turvaliseks tõstmiseks vajalikud tarvikud või saab jaks otsa. Kokkuvõttes on ramm siinkohal vaid tühine faktor.

Miks eelistada teenust?

Klaveri transport kui teenus tähendab seda, et sinu käsutuses on tiim professionaale, kes kalli vara eest hoolt kannab. Teenuse eeliste alla kuuluvad:

  • Kolivale pianistile tuleb appi klaveri transportSuur kogemustepagas – sinu klaver pole ei esimene ega viimane, mida me transportinud oleme. Oskame hinnata, missugune lahendus oleks lähte- ja sihtkohta ning klaverit ennast arvestades kõige optimaalsem ja turvalisem.
  • Abivahendid tõstmiseks – tõstmisrihmasid majapidamises käepärast just ei ole ning ka nende kõige turvalisemalt kasutamiseks läheb vaja kogemust.
  • Oskuslik pakkimine – teame transpordiks pakkimisel arvestada klaveri delikaatsusega ja et mis on vajalik, et pill puutumatult sihtkohta saabuks.
  • Kindlustus – alati tuleb arvestada ettearvamatustega. Kui peaks juhtuma õnnetus, korvab kindlustus kas paranduse või uue ostu.

Omal jõul ja nõul on klaveri transport tehtav, aga teenuse kasutamine on palju turvalisem ning mugavam. Klaveri kolimine on üksikisiku jaoks sündmus, mida heal juhul ainult paar korda elus läbi teha tuleb. Meie jaoks on see rutiin.

Millist planeerimist vajab klaveri transport?

Kõige olulisem asi, mis kujundab nii teenuse hinna kui ka töökäigu, on lähte- ja sihtpunkt. Mis on nende vahemaa, kui kõrgele korrusele on vaja tassida, kui kitsad on olud, kas peab kasutama treppi või kannaks lift ka (nt asutustes nagu haiglad)?

Kui on mingigi eripära, mis võiks tassimist ja transporti mõjutada, anna julgelt teada. Parimaks ja kõigega arvestanud teenuse pakkumiseks me olemas olemegi, ka selle jaoks, et klaveriviisid kõlaksid sama hästi ka oma uues kodus.

Soovid täiendavat infot? Võta meiega ühendust!