Määratlemata

5 tegevust, et seifi kolimine õnnestuks probleemideta

Seifi kolimineSeifid on ehitatud ja kinnitatud nii, et nende äraviimine oleks peaaegu võimatu. See tagab parema kaitse seifis hoitavale rahale, dokumentidele ja muule väärtuslikule.

Kuna seifid on üpris kallid, ei ole neid hoolimata raskest ümberpaigutamisest mõtet vanasse kontorisse või koju maha jätta. Panime kirja 5 sammu, mis on abiks, et korraldada edukas seifi kolimine.

1) Pane kirja seifi mõõdud ja raskus

Mõõda ära seifi kõrgus, laius ja sügavus. Kui sul on alles seifi ostmisel saadud paberid, leiad sealt tõenäoliselt ka informatsiooni selle kaalu kohta.

2) Uuri, kas ja kuidas on seif kinnitatud

Et seifi väljaviimine mugavateks tingimustes lahtimuukimiseks oleks raskendatud, kinnitatakse see tavaliselt põranda või seina külge. Selleks on seifi all või taga kinnitusaugud, millest saab poldid või kruvid läbi panna. See tähendab, et seifi lahti saamiseks on see kindlasti avada vaja.

3) Pane paika täpne asukoht, kuhu seif uues kohas paigutada

Kui soovid seifi uues kohas seina või põranda külge kinnitada, loo selleks ka juba tingimused. Näiteks lase augud valmis puurida, et seifi saaks kolides kohe soovitud kohta asetada ja poltidega kinnitada.

4) Kaardista seifi kolimise teekond

Kas seifi kolimiseks tuleb minna läbi kitsaste ukseavade, kas hoones on olemas lift, kas otse välisukse juurde on võimalik sõidukiga sõita jne? Seejuures arvesta, et kui kolid seifi teise majja, tuleb teekond läbi vaadata mõlemas kohas. Kui seifi ei ole võimalik füüsiliselt tõsta, tuleb seifi kolimine teostada tõstukiga. Sel juhul arvesta akende asukohaga.

5) Hinda olukorda

Nüüd kui sul on ülevaade seifi kolimise vajadusest, saad hinnata olukorda – kas tuled seifi kolimisega ise toime või vaja on tellida professionaalid, kellel on raskete asjade kolimiseks olemas vajalikud vahendid, erivarustus ja ka koolitatud tööjõud? Kui otsustad juba varakult professionaalse kolimisteenuse kasuks, saavad nad olla abiks ka kõigi eelnevate punktidega: kaardistavad ise vajaduse, hindavad seifi kolimise teekonna jne.

Sul on ees seifi kolimine ja vajad abi? Adduco on kolinud nii seife, klavereid kui ka muid raskemaid esemeid – nii Eestis kui ka välisriikides. Võta ühendust ja leiame koos sobiva lahenduse.