Kolimisteenused

Töötasime välja tugeva ja teipimisvaba kolimiskasti!

Nii mõnigi meist on käinud kolimise eel mõne poe taga pappkaste noolimas, et kogu vajalik nodi transpordi tarbeks turvaliselt pakkida. Vähegi raskemate asjade puhul on siis järgmiseks sammuks olnud kastide teipimine, et neil põhi alt ei kukuks, seejärel asjad sisse ja veelkord teibirulliga kasti kallale, et see ka pealt turvaliselt sulgeda. Tihti aga sellega ebamugavused ei lõppe, sest kaste kolimisautosse laadides avastad, et banaani- ja koeratoidu transpordikastid on totaalselt erineva kujuga ja nii vead ikkagi kolimisautoga märkimisväärsel hulgal õhku.

Oleme esimeseks kolimisfirmaks Eestis, kes pakub ilma teibita suletavaid ja lihtsasti kokkuvolditavaid viiekihilisest lainepapist kolimiskaste. Justnimelt, kastid on nii vastupidavad, et neid saab üliedukalt mitu korda kasutada, lisaks korduvkasutuse võimalusele hoiad reaalselt raha ja aega kokku ka teipimise arvelt. Tühjad kastid saab transpordi ajaks uuesti kokku voltida, mis tähendab omakorda võimalust transportida neid väiksemate sõidukitega.Adduco kolimisteenused - Teipimisvaba kolimiskast

Toodet arendades liigitasime kastid vastavalt otstarbele kolmeks:

  • Raamatukast
  • Kolimiskast
  • Garderoobikast

Kastide enda kaal on väike, kuid neisse saab pakkida kuni 40 kg jagu asju. Kõigil kastidel on mugavad tõstmiseks mõeldud käeavad.

Garderoobikastide puhul on oluliseks uuenduseks kastis olev metallstange, millele saab riputada tunduvalt rohkem riideid kui sarnastele plastikstangedele. Kokku mahutab metallstangega garderoobikast u 0,8 jooksvat meetrit garderoobikapis stangel olevaid riidepuid.

Pappkasti suurimateks vaenlasteks on lumi ja vihm. Juhul kui näed juba ette, et kolimise käigus võivad kastid pikemaks ajaks ilma meelevalda jääda, pakume alternatiivina plastikust kolimiskaste mõõtudega 60x40x40 cm. Plastikkastid on pappkastidest tunduvalt tugevamad ning neid on võimalik üksteise otsa virnastada ka siis, kui nende sisu kaalub palju. Kõik plastikkaste saab spetsiaalse kaanega sulgeda.

Kolimiskastide hinnad:

Teibita suletav papist raamatukast, 30x40x30 cm  – 1,40€/tk

Teibita suletav papist kolimiskast, 60x40x40 cm – 2,10€/tk

Teibita suletav papist garderoobikast koos metallstangega 60x51x10 cm – 9,7€/tk

Kolimiskastide rent:
Teibita suletav papist garderoobikast koos metallstangega 60x51x10 cm – 1,10€/tk/päev
Plastikust kolimiskast, 60x40x40 cm) 0,25€/tk/päev

Hindadele lisandub käibemaks 20%

Lisaks pakume kolimiskastidele tasuta transporti Tallinna ja Tartu piires, teenuses sisaldub ka ühe kolimiskasti kokkuvoltimise koolitus.