Rahvusvaheline kolimine

Rahvusvaheline kolimine on meid viinud üle Euroopa

Kui elad väljaspool Eestit või oled Euroopas rännanud, siis oled ehk kohanud võõramaa suurlinna liikluses mõnda meie kolimisautot. Rahvusvaheline kolimine on üks meie igapäevatöödest, millega teenindame nii eraisikuid kui ettevõtteid.

Eestlast viib välismaale põhiliselt töö – kas leitakse endale sobiv amet või otsustab firma enda tegevust teises riigis jätkata. Seda enam on vajalik, et pingutust nõudvas protsessis oleks olemas mõni teenus, mis koormat kanda aitab.

Rahvusvaheline kolimine on meid viinud üle Euroopa

Rahvusvaheline kolimine – kellele, milleks?

Eestlane on ajalooliselt pidanud olema paigal nii pikka aega, et rahvusvaheline kolimine tundub paljude jaoks midagi kummalist. Kui minnakse, siis mitte kaugele (näiteks Soome). Kui minnakse kaugele (näiteks Austraaliasse), siis ajutiselt. Kui ka peaks välismaal uut elu alustama, siis tundub targem kõik vajalik kohapeal muretseda ja vana elu maha jätta.

Suurim asi, mis võimalikule kliendile muret tekitab, on hinnaklass. Tegemist on siiski rahvusvahelist mõõdet sisaldava teenusega ja hinnas see ka kajastub. Küll aga ei arvestata sellega, et kui plaanis ongi uus algus, siis võib kohapeal vajalike esemete soetamine olla lõppkokkuvõttes palju kulukam kui kolimisteenuse kasutamine (seda nii närvidele, rahakotile kui ka aja planeerimisele).

Rahvusvaheline kolimine teenusena pakub mugavust ja turvalisust, sest:

  • Teenus võib sisaldada transporti sinu esemetele (elektroonikast mööblini)…
  • … ja isegi uue väljamaa kodu või kontori lõplikku mööblipaigaldust.
  • Transportides on kõik su esemed sobivalt pakitud, hoiustatud ning ka kindlustatud.
  • Pärast kolimist ümbritseb sind uues keskkonnas tuttav aura.
  • Sa ei pea pidama suuri plaane uue mööbli või tarvikute ostmiseks.

Tegemist uue eluetapi algusega, mis võib igasuguseid kaikaid kodaratesse visata. Sellisel juhul aitab, kui usaldada tülikad ja mahukad ülesanded professionaalile.

Adduco kolimisautod

Euroopas asi liigub

Euroopa-siseselt on rahvusvaheline kolimine asi, mida on jätkuvalt võimalik hõlpsasti korraldada. Kõige kaugemad punktid, kuhu töö on meid viinud, on Lõuna-Portugalis ja Iirimaal. Võib öelda, et meie tööd ei takista ei mäed ega mered, kuna oleme aidanud nii uut elu alustavaid peresid kui ka uusi võimalusi otsivaid ettevõtteid.

Kui otsid usaldusväärset abi välismaale kolimise jaoks, võta meiega ühendust!

Loe lisaks:Rahvusvaheline kolimisteenus tagab, et maailm on väike