Määratlemata

Mööbli paigaldamine nõuab kogemust

10671272_10152913394071742_6752974198449216695_nNeile, kes on lapsena harjunud Lego klotsidest masinaid ja kindlusi kokku panema, võib mööbli paigaldamine tunduda lihtsa ettevõtmisena: üksikasjalised joonised ning tarvilikud kinnitusvahendid on ju kõik kaasa pandud, võta lihtsalt kätte ja tee ära! Tõepoolest, valmistaja on andnud enda parima, et mööbli kokkupanemine võimalikult hõlpsasti läheks – ja ometi selgub töö käigus, et kui puuduvad kogemused ning tarvilikud tööriistad, siis heal juhul võtab see kõik lihtsalt arvatust palju kauem aega, halvemal juhul aga rikutakse mööbel ära.

Adduco suudab tagada, et meie professionaalsetel mööbli paigaldajatel on kõik vajaminev olemas ning korralik tulemus on garanteeritud.

Oskused tulevad töö käigus

Tegelikult ei olegi mööbli paigaldamine midagi müstiliselt keerulist. „Töö ise õpetab,“ ütleb üks kogenud meister, ja täpselt nii see ongi. Kui otsustad selle töö ikkagi ise ette võtta, siis oleks esimest korda teha seda koos inimesega, kes täpselt teab, mida ja kuidas.

Samuti on tähtis, et enne tööle hakkamist oleks olemas vajaminevad töövahendid. Mõõdulint, haamer ja kruvikeerajad on tavaliselt isegi mitteremondihuvilisel inimesel kodus olemas, ent lööktrell, akutrell, kivipuur ja ketaslõikur pole enam nii endastmõistetavad.

Tervikteenus transpordist kuni prahi koristamiseni

Adduco pakutav mööbli paigaldamine algab detailide transportimisest koju või kontorisse. Seejärel on vaja ruum mööbli paigaldamiseks ette valmistada: tekitada piisavalt vaba tööpinda, viies osa olemasolevast mööblist teistesse tubadesse; katta põrand. Kui tegemist on seinale kinnitatava mööbliga, siis tuleb kindlaks teha seinte materjal, sest selle järgi valitakse kruvid, tüüblid ja trellpuur. Köögimööbli puhul on tarvis kindlaks teha, kas kõik eelnevad tööd on tehtud: veetorud ühendatud, elektrijuhtmed veetud jne.

Et mööbli kokkupanemisel võib tekkida müra, siis püüame tööd ajastada nõnda, et see naabreid võimalikult vähe häiriks ehk toimuks tööpäeval ja -ajal, mil enamik inimesi on kodunt ära. Büroomööbli puhul võivad asjad olla vastupidi: tarvis on töötada õhtusel ajal või nädalalõppudel, et mitte häirida seal töötavaid inimesi.

Kui mööbel on paigaldatud, siis koristame ruumi enda järelt ära ning utiliseerime pakendid.

Suuremahuliste projektide korral määrame projektijuhi, kelle ülesandeks jääb tööde graafiku koostamine, arvestades mööbli valmistaja tähtaegu, olukorda objektil ning tellija vajadusi.

Küsi nõu meie ekspertidelt!