Määratlemata

Laohotell murrab kinnisvaraturu seatud piiridest läbi

Pead vanast kohast välja kolima, kuid uut pole veel leidnud? Plaanid kodus suurejoonelist remonti, kuid mööblit ja muud väärtuslikku vara pole sel ajal kuskil hoida?

Ära muretse, sa ei pea oma nodi viima sõbra niigi täistuubitud garaaži, vaid appi tuleb laohotell! See on nagu võluvits, mis eemaldab kolimiselt ehitus- või kinnisvaraturu poolt seatud piirid. Võid vabalt uue elamise välja valida ning sa ei pea sekunditki muretsema, kus vahepealsel ajal oma asju hoida.

Lisaks eraisikutele on laohotell mõnus abivahend ka ettevõtetele, kel on tarvis ajutist või püsivat pinda, kus oma asju ladustada. Äridele kulub laohotell marjaks ära, kui nad vajavad oma jaotuskaubale püsivat ladustamist. Vajadusel pakume ettevõtetele ka täielikku laomajandust. Samas on laohotell hea variant ka näiteks siis, kui tarvis kontoris liigselt ruumi võttev mööbel jalust eest saada.

Miks kasutada laohotelli?

  • Asjade ladustamine on ülilihtne ning kõigest ühe päringu kaugusel.
  • See säästab sinu aega ning vabastab su sekeldustest. Sa ei pea sõpru-tuttavaid tüütama ning saad kogu oma kraami kohas ladustada.
  • Vajadusel tuleme kasvõi laokonteineriga kohale, pakime sinu vara kokku ja viime turvalisse lattu!
  • Sinu vara on kaitstud. Laohotellis on kõik asjad valve all ning kontrollitud temperatuuriga ruumis.
  • Kui soovid, viime su asjad lattu ja toome nad õigel ajal taas sinuni. Ladustatud kaupade liigutamine toimub distantsilt ja meie abiga.
  • Lihtne asjaajamine. Sõlmime lepingu, mis sisaldab ladustamisperioodi ja fikseeritud hinda.

Kui tunned, et sinu asjad vajaks laohotellis väikest puhkust, võta meiega ühendust info@adduco.ee ning leiame kõige sobivama lahenduse.