Pakume professionaalset kolimisteenust äriklientidele üle kogu Eesti ning oleme valmis kontori kolima ka välismaale. Meie kolijad on abiks äripinna vahetamisel, jagavad asjatundliku nõu kolimise korraldamisel ja aitavad kontori mööblit paigutada ning monteerida. Adduco kolimisteenusega on Teie äripinna kolimine stressivaba.

kolimisteenused
Oleme usaldusväärne partner kolimisteenustes. Personaalse pakkumise tellimiseks helistage telefonil 6 827 727, saatke e-mail: info@adduco.ee või täitke allolev tellimisvorm.

Ettevõtte nimi ja kontaktisik (nõutav)

Teie e-mail (nõutav)

Kontakttelefon (nõutav)

Kolimise alguspunkt. Täpne aadress, korrus

Kolimise sihtpunkt. Täpne aadress, korrus

Lisainfo. Kolimiseks soovitud kuupäev, kellaaeg
Töökohtade arv

Sisestage turvakood: captcha

Vaata ka: Erakliendi kolimisteenusedEritõstedRahvusvaheline kolimisteenusKolimise projektijuhtimineMööbli paigaldusLadustamine, Utiliseerimine

Kuidas kujuneb kolimisteenuse hind?

1) Kolimisprotsess algab kolimise aja määramisest. Büroopinnad on sageli vaja vabastada lühikese etteteatamise järel, mis tähendab kiiret reageerimist ja tööde ettevalmistust kolimisteenuste firma poolt.

2) Äripindade puhul tuleb sageli kolimistööd teha peale tööpäeva lõppu, mis tähendab lisakulu tööjõuressursile.

3) Peale ajalist faktorit on oluline määrata kolitava inventari kogus ja esemete suurus.

4) Asjade hulga järgi selgub kolimiseks vajalik kolijate arv ja kolimisauto suurus.

5) Kolimiseks kuluv aeg sõltub nii asjade hulgast kui kolitava objekti ja sihtkoha vahemaast.

6) Esemete toimetamine lähtekohast sihtkohta sõltub nii kolimisauto ligipääsetavusest kui esemete suurusest, raskusest ning näiteks lifti olemasolust ja hoone korrustest.

7) Raskesti ligipääsetavad kohad ja suured esemed nõuavad sageli eritõstete teostamist, näiteks seifi või suurte printerite transport.

Igal kliendil on valikuvõimalus, milliseid teenuseid ta kolimise käigus soovib tellida. Meie kolimisspetsialistid teevad kõik vajaliku mugavaks kolimiseks, alates asjade ümberpaigutamisest kontoris kuni kolimise terviklahendusteni. Põhjalik planeerimine tagab muretu ja kiire kolimisteenuse.

Tutvuge meie poolt teostatud kolimisteenustega.