Muuttopalvelut

Muuttopalvelut tarkoittavat asiakkaan tavaroiden toimittamista pisteestä A pisteeseen B. Adducon päätoimialana on muuttopalveluiden kokonaisratkaisujen tarjoaminen, jotka kattavat tavaroiden pakkaamisen, erityiskuljetukset (mm. pianon kuljetus), kuljetuksen, varastoinnin, kalusteiden kokoamisen ja purkamisen sekä asennuksen. Toimimme koko Virossa ja olemme valmiita palvelemaan myös ulkomaisia asiakkaita, meillä on pitkäaikainen kokemus kansainvälisillä muuttopalveluiden markkinoilla

Kalusteiden asennus

Kalusteiden asennus kattaa kalusteiden kuljetuksen sijoituspaikkaan, pakkausten purkamisen, kokoamisen ja pakkausmateriaalin käytöstä poistamisen. Meidän tiimiin kuuluvat ammattimaiset kalusteiden asentajat, jotka kokoavat ja asentavat kalusteet rahtikirjan ja ohjeiden mukaisesti ja joilla on kokemusta tavanomaisten sarjakalusteiden ja erikoistilauksesta valmistettujen kalusteiden kokoamisesta.
addu5
4.8 ★
4.8 / 5
86 arvustust
Miré Amarela Kõiv
4 days ago

Tellisin endale kolimiskastid, mis osutusid üleootuste mugavateks asjade transportimisel. Need on väga lihtsalt kokkuvolditavad, põhjasid ei pea eraldi teipima (aja kokkuhoid!) ja ligi 40 kg jagu asju saab ühte kasti panna.

Soovitan teistelegi, kes endale asjalikke kaste otsivad!

Personal, kes kastid koju kätte tõi, oli väga abivalmis ja sõbralik.

Jekaterina Ustrikova
2 weeks ago

Parim kolimisfirma, kõik on eeskujulikult hästi läinud algusest lõpuni! Tellisin 500+ kg kaaluga vana suurarvuti transportimist, vastutus oli suur ja oli põhjust karta tulemuse eest, aga Adduco poisid ei jätnud selleks ühtegi võimalust 🙂 Tegid tööd professionaalselt, olid täpsed ja positiivsed. Organiseerimise poolt on kõik olnud paindlik ja kiire. Suured tänud! Arvutimuuseum MTÜ meeskond ja suurarvuti Digital VAX 11/785 .

Julia Gerasimenko
2 weeks ago

Sooviks öelda Suur Tänu kahele noormeestele Aducco firmast, kes täna päästsid mind ja mu auto lumevangist.*) Olete tõelised mehed!

Lae rohkem