Küsi pakkumine mööbli paigalduse projektijuhtimise kohta. Helista numbril 6 827 727, saada e-mail: info@adduco.ee või täida allolev vorm.

Ees- ja perekonnanimi (nõutav)

E-mail (nõutav)

Kontakttelefon (nõutav)

Töö kirjeldus, asukoht ja kõikvõimalik lisainfo

Sisestage turvakood: captcha

Mööbli paigalduse projektijuhtimise teenus aitab Teil vältida täiendavaid lisakulusid, mis kaugemate objektide puhul ja erinevate koostööpartnerite korral võivad Teile üllatusena tulla. Mida sisaldab mööbli paigalduse projektijuhtimine?

  • Mööbli transpordi organiseerimine objektile. Korraldame transpordi tellija laost objektile. Jälgime, et transport toimuks õigeaegselt ning kaup jõuaks kokkulepitud ajal kohale. Otsime parimaid ja turvalisemaid lahendusi mööbli laadimise teostamiseks objektil, pöörame erilist tähelepanu mööbli ning siseviimistluse kahjustuste vältimisele.
  • Mööbli paigaldus objektil. Paigaldame mööbli vastavalt tellija plaanile ning nõudmistele. Vajadusel teostame objektil mööbli parajaks saagimist ja muid vajalikke töid mööbli edukaks ja kvaliteetseks paigalduseks.
  • Pärast paigaldust tekkinud mööblipakendi koristamine objektilt. Peale paigaldustööde lõpetamist koristame enda järelt kõik tekkinud pakendi ja prahi ning utiliseerime selle. Tööde lõppedes on ruumid ja mööbel valmis koheseks kastumiseks.
mööbli paigaldus
Projektipõhine mööbli paigaldus

Mööbli paigalduse projektijuhtimise etapid

1)      Tutvume teostatava projektiga. Teostame objekti ülevaatuse (korrused, ruumide asetus, liftide olemasolu, ligipääsud, võimalikud takistused tööde teostamisel).

2)      Ajakava ja ressursid. Planeerime tööde teostamise ajakava ning vajaliku personali ressursi.

3)      Hinnapakkumine. Koostame ja esitame hinnapakkumise.

4)      Projekti planeerimine. Peale kokkuleppe saavutamist määrame projektijuhi, kes organiseerib ning vastutab töö teostamise ees objektil. Projektijuht koostab parima võimaliku graafiku tööde teostamiseks, viies selle vastavusse müügimeeste, ehitajate, elektrikute ning omanike soovidega.

5)      Tööde läbiviimine planeeritud tähtajaks.

6)      Tööde üleandmine.

Tutvu ka Adduco poolt teostatud töödega.