Küsi pakkumine mööbli paigalduse kohta kontoris. Helista numbril 6 827 727, saada e-mail: info@adduco.ee või täida allolev vorm.

Ees- ja perekonnanimi (nõutav)

E-mail (nõutav)

Kontakttelefon (nõutav)

Töö kirjeldus, asukoht ja kõikvõimalik lisainfo

Sisestage turvakood: captcha

Pakume äriklientidele mööbli paigaldust ja monteerimist bürooruumides. Teostame nii kohaletransporditud mööbli monteerimist ja paigaldust kui ka toome vajadusel ise kauba teie juurde.

mööbli paigaldus

Mida jälgida mööbli paigalduse tellimisel ettevõttes?

1)      Mööbli alus- ja seinapind – Enne paigaldust selgita välja, mis materjalist on mööbli alus- ja seinapind. Vastavalt sellele teavad mööbli paigaldajad, kuidas paigaldust läbi viia ja millele erilist tähelepanu pöörata.

2)      Bürooruumide ettevalmistus – Kas mööblit saab koheselt paigaldada või on vaja teha täiendavaid paigutuskonstruktsioone? Teavita mööbli paigaldajaid vana mööbli demonteerimise vajadusest või võimalikest lisatugevdustest.

3)      Järelevalve vajadus – Kas mööbli paigaldus nõuab teie poolt tööde teostamise järelvalvet või on olemas paigalduseks vajalikud juhised? Võimalusel määrata vastutav isik, kes kinnitab töö sujuvuse tagamiseks tööde käigus ilmnenud võimalikud muudatused.

4)      Paigalduse aeg – Juhul, kui mööblit paigaldatakse kontoriruumides, kus toimub aktiivne töö, tuleks mööbli paigaldus planeerida ajale, mil see ei sega töötajaid. Selleks võib paigalduse planeerida töövälisele ajale, näiteks õhtuks või nädalavahetuseks.

Tutvu ka Adduco poolt teostatud töödega.