fbpx
Adduco OÜ | Milline on kolimise eeltöö? - Adduco OÜ

Milline on kolimise eeltöö?

Tavapäraselt kolivad inimesed umbes viis korda elus, kolimisteenuse pakkujad kolivad aga umbes viis korda päevas, mis tähendab, et Sinul pole vaja muretseda detailide pärast ja kolimine muutub lihtsaks ning murevabaks.

Kolimise eeltöö

stack-of-moving-boxes-in-new-houseMiks kolitakse? Põhjuseid on mitmeid – ostetakse korter, maja või üüritakse uus pind. Noored kolivad vanemate juurest ära, pere laieneb või vana koht jääb väikeseks. Kolimise suureks eeliseks on aga see, et samaaegselt on võimalik kogunenud vara liigitada vajalikeks ning mittevajalikeks – teha oma asjades nii-öelda suurpuhastus. Kuid milline näeb välja kolimiseelne periood ja mida tuleks teha?

6 nädalat enne kolimistUue piirkonnaga tutvumine – kaubanduskeskused, toitlustus, teenusepakkujad ning vaba aeg. Lisaks tasub tutvuda uue elukoha plaaniga ja mõelda, kuhu mida paigutada.

5 nädalat enne kolimistVajalik oleks ära broneerida kolimiseks vajalik transport ja vaja minev inimjõud.

4 nädalat enne kolimistPlaneeri oma kolimispäeva eelne ning ka järgne päev muudest kohustustest vabaks. Algust tuleks teha igapäevaelus mittevajalike asjade pakkimisega. Teavita vajalikke organisatsioone ja ametiasutusi uue aadressi kohta.

3 nädalat enne kolimistJuhul, otsustad kolimisteenust mitte kasutada on aeg muretseda vajalikud pakkematerjalid. Visanda uue kodu plaan ja mööbliesemete paigutus.

2 nädalat enne kolimistmõtle läbi kas ja kelle juurde jätad kolimispäeval lapsed ning lemmikloomad hoiule. Lisaks on hea aeg tagastada sõpradelt laenatud esemed.

1 nädal enne kolimistkõik igapäevased mittevajalikud asjad peaksid olema pakitud. Tasub mõelda, et külmkapp saaks kolimispäevaks tühjaks.

Kolimispäevtee vanas kodus viimane ringkäik ja vaata, et kõik oleks kaasas. Külmik peaks olema tühi, kõik asjad pakitud ning side- ja kommunaalteenused lõpetatud.

Kolimisteenuse kasutamine teeb kolimise lihtsamaks. Adduco kolijad on professionaalid, kes on

tähelepanelikud, täpsed ja kiired. Küsi meie kolimisteenuse pakkumist.