fbpx
Adduco OÜ | Millele pöörata tähelepanu kolimisteenust tellides - Adduco OÜ

Millele pöörata tähelepanu kolimisteenust tellides

Millele tuleks kolimisteenust tellides tähelepanu pöörata?

Kolimisel tuleb arvestada väga erinevate asjaoludega. Suurema tähelepanu pälvib tavaliselt mööbel (kapid, riiulid, diivanid), kuid arvestama peab ka kappides peituvate väikeste esemetega, mis võivad esialgu kolimise juures ebatähtsad tunduda, kuid tegelikult nõuavad kõige rohkem aega ja tööd.

Kolimisteenus on kiire ning mugav lahendus erinevatele kolimisprobleemidele. Antud teenus aitab pakkida, mööbli kinni ja lahti monteerida ning toimetab esemed vastavasse sihtpunkti. Kolimise aitab lihtsamaks teha, nimekirja koostamine kolitavatest esemetest, mis annab ülevaate kolimise mahust. Põhjalik planeerimine tagab muretu ja kiire kolimise.

Millistele küsimustele peaks tähelepanu pöörama?

  • Milliseid asju on vaja kolida? Mida täpsem ülevaade, seda paremini saab kolimisfirma planeerida kolijate arvu ja kolimisauto suuruse.
  • Kui palju aega võib kolimisele kuluda? Sõltub kolitavate asjade hulgast, esemete suurusest, objekti vahemaadest ja teistest üksikasjadest.
  • Millal kolimisteenust vajate? Üldiselt kulub kolimisele rohkem aega kui esialgu hinnati. Seetõttu tasub kolimispäevale jätta mõistlik ajavaru. Võib aega võtta paarist tunnist mitme päevani.
  • Kas vajate abi pakkimisel? Meie teenusega kaasnev kolimiskindlustus kehtib vaid meie kolijate poolt pakitud esemetele. Seetõttu soovitame õrnad esemed lasta pakkida meie spetsialistidel. Vastasel juhul ei korvata Teile õnnetuse korral kahju.
  • Kas on eriti raskeid esemeid? Raskete või väga raskete esemete kolimisel tuleb võtta eritõste teenus. Sinna alla lähevad näiteks klaverid, tiibklaverid, seifid või muu.
  • Kas aknad ja uksed aitavad tööle kaasa? Trepikojad, uksevahed ja muu selline tuleb üle mõõta ning vaadata sobivust kõige suurtemate kolitavate mööbliesemetega.

Kolimisteenuse juures on olulisel kohal eeltöö. Mida täpsem ja spetsiifilisem see on, seda kiirem ning valutub on kogu protsess. Väga mahukatel kolimistel on arukas kaaluda projektijuhtimise teenust. Projektijuht koordineerib kolijate tööd, suhtleb osapooltega, lahendab jooksvaid probleeme ning vastutab projekti eduka kulgemise eest.

Adduco pakub erinevaid teenuseid nii Eestis kui välismaal ja seda nii era-kui ärikliendile. Kõik kolimisteenused on kindlustatud ning garanteerime, et meie kolimisspetsialistide töö on kiire, efektiivne ja hoolas.