fbpx
Adduco OÜ | Milleks kulutada ruumi asjadele, mida sa ei kasuta?

Milleks kulutada ruumi asjadele, mida sa ei kasuta?

Kui sa enda ümber ringi vaatad – olgu siis kodus või kontoris – , siis ilmselt märkad asju, mida sa pole ammu kasutanud ja võib-olla ei kasutagi enam kunagi. Asju, mis on liiga head ja korralikud, et neid lihtsalt ära visata, ent mis praegu üksnes ruumi võtavad ja tolmu koguvad. Asju, mis on mõeldud uutesse ruumidesse, mida alles ehitatakse või remon­ditakse. Asju, mida kavatsete kahekümne aasta pärast edasi anda oma lastele, kui nood omakorda lapsevanemateks on saanud.

Adduco laoteenus

Rohkem vaba ruumi!

Sellised esemed on mõistlik hoiule anda, kasutades laoteenust. Laoteenus on hea lahendus, ka siis, kui kolimisel selgub, et kõik asjad uude kohta ei sobi, kui neid vajatakse ainult hooajaliselt (rehvid, sporditarbed, riided, jalanõud jms) või kui on plaanis asjad kellelegi edasi saata, ent mõneks ajaks on tarvis need kuhugi ära panna.

Laoteenus leiab üha laiemat kasutamist ka e-kaubanduse arenedes. Sellisel juhul tellitakse kaup meie lattu ning ostude komplekteerimise ja edasitoimetamise eest vastutavad juba Adduco töötajad.

Ideaalsed hoiutingimused

Kui mõned esemed, nt lauanõud või rehvid, pole hoiutingimuste suhtes eriti nõudlikud, siis raamatutele, rõivastele, nahkjalatsetele ja mööblile võivad liiga niisked ja jahedad ruumid saatuslikuks saada – tekib hallitus, metall hakkab roostetama, paber muutub kollaseks ja laineliseks, kangad võtavad juurde kopituselõhna, millest pahatihti hiljem lahti ei saagi. Laoteenuse puhul selliseid ohtusid pole. Sinu asjad ladustatakse ruumidesse, mille tempe­ratuur ja niiskuse tase on säilimiseks optimaalsed.

Kuidas tellida?

Adduco laoteenuse kasutamiseks koostatakse kõigepealt nimekiri asjadest, mis tahetakse hoiule anda ning kui kauaks. Samuti tuleks päringusse kirja panna, kas vahepeal on vaja asjadele juurde pääseda (ning millistele täpselt). Kui esemed vajavad hoiustamisruumis kindlat temperetuuri, siis andke ka sellest teada. Ja lõpuks soovime teada, kes asjad pakib ja transpordi korraldab. Need tegevused võite jätta meie hooleks. Esemed pakitakse sobivatesse pakenditesse, suuremad mööbliesemed vajadusel demonteeritakse. Kui klient jälle kaupa vajab, tuuakse see soovitud aadressile, pakitakse lahti ning pannakse mööbel uuesti kokku.

Vajad abi ladustamisel? Küsi nõu meie ekspertidelt!