fbpx
Adduco OÜ | Mida teha vanade, kasutult seisvate asjadega? - Adduco OÜ

Mida teha vanade, kasutult seisvate asjadega?

Kolimise planeerimise käigus või kolimisteenust tellides võib selguda, et kõiki asju uues elu- või töökohas tarvis ei lähe. Tihti arvame, et meil võib vanu asju kunagi vaja minna, aga reaalsuses võtavad need vaid vaba ruumi ära ning ühel hetkel pole asjade ladustamine enam füüsiliselt võimalik. Kui asjad, millest soov vabaneda, on pigem väiksed, siia võib need ise prügikonteinerisse, jäätmejaama või taaskasutusse viia. Kui tegemist on aga suuremate asjadega, millest jõud endal üle ei käi, siis tuleb appi Adduco. Tuletame siikohal meelde, et mööbli vedamine näiteks kortermaja konteinerite kõrvale ei ole Eesti Vabariigis lubatud ja asjade utiliseerimine metsa all või kraavis on amoraalne ning samuti keelatud. Adducoga võid kindel olla, et kasutud asjad jõuavad jäätmejaama või abivajajateni mitte tänavale või metsa.

Utiliseerimine ise on väga lihtne:

  • Selgita välja, millest on vaja vabaneda
  • Meie teostame pealelaadimise, transpordi jäätmejaama ja mahalaadimise.

Lühidalt – tellid teenuse, maksad arve ja meie hoolitseme kõige muu eest.

Mööbel, elektroonika ja muu sarnane, mis on veel kasutuskõlblik läheb kliendi nõusolekul taaskasutusse. Teeme koostööd heategevusorganisatsioonidega Smartswap, Tallinna Lasterikaste perede liit ja teised, et kasutuskõlblik mööbel jõuaks abivajajateni. Seega võib sinu vana teler meie abiga teha suurt rõõmu mõnele perele, kellel siiani mingil põhjusel televiisorit ei ole.

Utiliseerimise hind kujuneb utiliseeritava mahu pealt, mida mõõdame kuupmeetrites. Käitlustasu on enamasti 15 eurot kuupmeetri kohta. Sellele lisandub transpordikulu tunnihinna põhiselt.

Teostame ka konfidentsiaalse materjali utiliseerimist. See on oma iseloomult nagu tavaline utiliseerimine, aga kliendi soovist lähtuvalt võime käideldavat kaupa toimetada hävitamisse lähtekohast ka plommitud konteinerites. Sellega tagame veelgi kõrgema konfidentsiaalsuse. Olenemata transpordi eripäradest, jõuab delikaatne materjal alati vastavasse hävitusjaama, mille kohta esitame pärast tööd kliendile ka seda kinnitava dokumendi. Kogu protsess toimub äärmise professionaalsusega.

PS! Kui sinu esemed on liialt väärtuslikud, et neist lahti öelda, siis meil on sulle lahendus!

Kasutades Adduco ladustamisteenust, võid olla kindel, et pääsed hõlpsalt ligi oma asjadele ning leiad need samast seisukorrast, millega meie hoolde andsid. Tutvu ladustamisteenusega meie teenuste lehel https://adduco.ee/kolimisteenus/ladustamine/ .