fbpx
Adduco OÜ | Liftikatted - Adduco OÜ

Adduco on KAPOK 88 liftikatete ametlik edasimüüja Eestis

Esmaklassiline uuenduslik lahendus liftide kaitse tagamiseks

Liftid on kallid investeeringud, seega on tähtis neid heas seisukorras hoida. Paljudes hoonetes on liftid lausa hädavajalikud, mistõttu võivad nende rikete vältimiseks võetavad meetmed aidata oluliselt raha kokku hoida ja tagada liftikasutajate rahulolu.

liftikatted_kapok

Positiivsed

liftisõidukogemused

Positiivsete liftisõidukogemuste tagamine, lifti välimuse säilitamine ja lifti tööea pikendamine on kõik head põhjused, miks kasutada lifti suurepärases töökorras hoidmiseks meie esmaklassilisi lahendusi. Liftitehnoloogia arenedes ja liftiseinte täitudes reisijaid tegevuses hoidvate ekraanide ja liidestega kasvab ka vajadus nende väärtuslike varade kaitsmiseks. Kapok 88 liftikatted on lihtne ja mugav lahendus lifti tööiga lühendava kulumise ja kahjustumise vältimiseks.

arrow-01

Meie tootevalik:

1. Standardne liftikate

Meie modulaarne viieosaline seinakattekomplekt sobib enamikule reisijaliftidele ning seda on lihtne ühest kohast teise toimetada. See komplekt sobib suurepäraselt paljude eri liftide kaitsmiseks ja tee peal kaasas kandmiseks.

Värvivalik:
 • Käsitsi valmistatud viieosaline seinakate, mis on kohandatav enamikule liftisuurustele
 • Hoiukott liftikatte kaitsmiseks selle teisaldamisel
 • Ümberpööratav tulekindel ja vett tõrjuv riie
 • Lifti nuppudele ja juhtimisseadmetele ligi pääsemist võimaldav PVC-paneel
 • Kulleriga kohaletoimetamine ilma lisatasuta
 • Soovi korral logo trükkimine

Meie modulaarne seinakatte komplekt sobib täiuslikult eri suurusega liftide kaitsmiseks tänu paindlikule konstruktsioonile, mis võimaldab katet kohandada enamikule liftimõõtudele. Komplekt on kaasaskantav ning seda on lihtne hoiustada ja teisaldada. See on parim lahendus juhuslike kahjustuste ja kulukate remondivajaduste ärahoidmiseks, kaitstes tõhusalt nii enamikku lifte kui ka neis transporditavaid esemeid.

Katte kasutamiseks ei ole vaja paigaldada kinnitusvahendeid ega teha mingeid mõõtmisi – nii saate kaitse püsti kiiresti ja vähese vaevaga. Kate koosneb viiest osast, mille saab lifti paigaldada pikendatava varda, traatkonksude või iminappade abil vaid mõne minutiga.

Lisaks saame soovi korral katted ja nende hoiukotid teie logoga ehtida, et teie liftikate pakuks kaitset ja tutvustaks ühtaegu teie ettevõtet.

Kui katteid pole enam vaja kasutada, saate need lihtsalt liftist eemaldada ja kaasasolevasse kotti hoiule panna, kuniks nende järele jälle vajadus tekib.

2. Eritellimusel valmistatud liftikate

Etteantud mõõtude järgi valmistatud kaitsekate püsivate või ajutiste kinnitustega – lahendus, mille puhul sobivus ja lihtne paigaldus on alati tagatud. See lahendus sobib täiuslikult erikujundusega liftidele või mitme sama suurusega lifti jaoks, kui kiire paigaldus ja seisakute vältimine on eriti tähtis.

Värvivalik:
colors-01
 • Objekti külastamine mõõtmisteks, nõustamiseks ja katte kinnitusvahendite paigaldamiseks
 • Täiuslikult lifti sobiv, mõõtude järgi käsitsi valmistatud seinakate
 • Ümberpööratav tulekindel ja vett tõrjuv riie
 • Lifti nuppudele, juhtimisseadmetele ja ekraanidele ligi pääsemist võimaldavad PVC-paneelid
 • Soovi korral ettevõtte märkide trükkimine ja katte värvide valimise võimalus (beež, sinine, hall, pruun või must)
 • Mitu vajaduste järgi valitavat kinnitusvõimalust
 • Kulleriga kohaletoimetamine ilma lisatasuta
 • Tellimuse täitmine 10–14 päeva jooksul
 • Valikuline ajutine põrandakate

Meie eritellimusel valmistatud seinakattekomplektiga saate käsitsi valmistatud kaitsekardinad, mis on toodetud täpselt teie lifti mõõtude järgi. Komplekti kuuluvad mõõtu lõigatud paneelid nuppude või ekraanide kasutamiseks ning vajaduse korral saame lifti paigaldada ka sobivad kinnitusvahendid, et katete paigaldamine ja eemaldamine käiks lihtsasti, vaid mõne minutiga.

See komplekt on hindamatu vahend lifti tööea pikendamiseks, aidates ära hoida kulumist, mis on liftiga seotud ootamatute probleemide tekkes sageli peamine tegur.

Lisaks on meie liftikatted saadaval erinevates värvides, et saaksite neid sobitada hoone sisekujundusega või teie ettevõtte märkidega, ning pakume ka mitmesuguseid stiilseid, minimalistlikke kinnitusvahendeid.

Soovides pakkuda täisteenust, oleme ka valmis Ühendkuningriigis objektil tasuta kohal käima, et anda nõu teie jaoks kõige paremini sobida võivate lahenduste kohta ning teha mõõtmisi ja vajalikke paigaldustöid. Väljaspool Ühendkuningriiki osutavad seda teenust meie edasimüüjad. Tellimuste täitmiseks kulub meil keskmiselt 10–14 päeva, mis tähendab, et teie uus liftikaitselahendus jõuab kohale mugavalt kiiresti.

Eritellimusel valmistatud komplektide hind oleneb teie täpsetest vajadustest, seega võtke hinnapakkumise saamiseks meiega kohe ühendust!

Address Tallinnas: Leiva 3,

Võta meiega ühendust

(+372) 6 827 727

Saadaval 10.00 – 17.00

Aadress: Leiva 3, Tallinn

Email: info@adduco.ee

partners_logo-01