kolimisteenused

Suuremahuliste kolimiste puhul rakendame üldiselt projektijuhtimise teenust. Kolimisteenuse projektijuhtimine aitab vältida täiendavaid kulusid, mis võivad kaasneda mitme töövõtja kaasamisel ühel objektil.

Milleks kolimisteenuse projektijuhtimine?

Kolimisteenuse projektijuht koordineerib kolijate tööd objekti, suhtleb erinevate osapooltega, lahendab jooksvaid probleeme ning vastutab selle eest, et kolimine kulgeks plaanipäraselt. Projektijuht määrab isiku, kes tegeleb töö organiseerimisega objektil ja jälgib, et tööd oleksid graafikus. Töödejuht suhtleb vahetult kliendiga ja edastab olulist informatsiooni objekti ja tööde kulgemise kohta projektijuhile. Kolimise käigul hoiab projektijuht läbi kolimise töödejuhataja silma peal, tehes vajadusel muudatusi, mis võiksid kolimise läbiviimisele kaasa aidata.

Personaalse pakkumise tellimiseks helistage telefonil 6 827 727, saatke e-mail: info@adduco.ee või täitke allolev tellimisvorm.

Ettevõtte nimi ja kontaktisik (nõutav)

E-mail (nõutav)

Kontakttelefon (nõutav)

Kolimise alguspunkt, sihtkoht ja kogu lisainfo

Soovite ka kolimiskaste?
Rentida plastikustOsta papistEi soovi

Sisestage turvakood: captcha

Kolimisteenuse projektijuhtimise etapid

1) Kolimise objekti ülevaatus koos kliendiga.

2) Kolimise plaani koostamine, mis on kooskõlas kliendi soovidega.

3) Vajaliku ressursi määramine – kolijate arv kolimisautod, kolimiskastid ja pakkematerjalid.

4) Kolimisteenuse hinnapakkumise koostamine ja esitamine kliendile. Koos hinnapakkumisega esitletakse ka kolimisteenuse teostamiseks graafik.

5) Kolimistööde teostamine vastavalt kokkulepetele ja koostatud graafikule.

6) Kolimise läbiviimine – seda kooskõlastades pidevalt töödejuhi, kolijatega ning vajadusel kliendi ja kolmandate osapooltega.

7) Peale kolimisteenuse teostamist toimub kolimise sihtpunkti, ehk uue objekti üleandmine kliendile.

Kolimise projektijuhtimine arvestatakse üldiselt kolimise hinnapakkumise sisse ja selle suurus määratakse protsentuaalselt vastavalt kolimisteenuse hinnast.

Tutvuge ka meiepoolt teostatud töödega.