fbpx
Adduco OÜ | Erakliendi kolimisteenus – asi, mida teeme iga päev

Erakliendi kolimisteenus – asi, mida teeme iga päev

Meie professionaalsed kolijad on sulle abiks kolitava kauba nimekirja koostamisel, pakki­misel, sisse-välja tassimisel, vedamisel, mööbli lahtivõtmisel ja kokkupanemisel. Sina otsus­tad, mida soovid ise teha ja mille jätad meie hooleks.

Kuidas erakliendi kolimisteenust tellida?

pappkastidSelleks et saaksime sulle teha hinnapakkumise, on vaja teada, kui palju asju on. Tee nimekiri kõigist mööbliesemetest ning suuremast kodutehnikast ja proovi hinnata, kui palju sul on riideid, raamatuid, mänguasju, nõusid jm – nii saame hinnata, kui mitut inimest ja missugust autot on tarvis. Oma soovidest peaksid meile teada andma vähemalt nädal aega enne plaanitud kolimispäeva.

Õrnemad esemed tuleks pakkida plastmassist kastidesse, teiste jaoks sobivad pappkastid. Kolimisel kasutatavaid kaste saab nii osta kui laenutada:

  • Plastmassist kast
  • Pappkast
  • Riidekast

Pakkimine toob alati kaasa üllatusi

Kui tellid erakliendi kolimisteenust esimest korda, siis tõenäoliselt ei kujuta sa päris hästi ette, kui palju kaste vajad. Enamik inimesi avastab pakkides üllatusega, kui palju neil kõiksugust kraami on ning mida kõike on nad alles hoidnud! Varu pakkimiseks mitu päeva, siis jõuad kõik asjad läbi vaadata ning otsustada, mida vajad uues kodus, mille viskad ära, mille võiks annetada taaskasutuseks ning mis anda hoiule meie lattu.

Kui äravistavat kraami on palju ning asjad suured, siis tuleb meeles pidada, et kortermajade prügikasti need ei mahu, prügikasti kõrvale neid vedelema jätta aga ei tohi, niisiis tuleb ka nende äravedu kuidagi korraldada.

Iga ese õigesse tuppa

Hoiad enda vaeva kõvasti kokku, kui juba enne pakkimist mõtled läbi, millised mööbliese­med kus hakkavad asuma, ning lased ka kastid viia kohe sinna, kus need lahti pakkida saad. Kui hakkad alles asjade kohale jõudes sobitama, kuhu ikkagi mahub voodi ja kuhu panna kapp, siis võib see kõik kujuneda pikaks ja füüsiliselt kurnavaks tööks. Esemete paigutusvõi­ma­­lusi on lihtne läbi mängida näiteks nii, et joonistad tavalisse ruudulisse koolivihikusse tubade plaanid ning lõikad ruudulisest paberist välja mööbliga samas mõõtkavas ruudud.

Erakliendi kolimisteenust ei lähe ühel perel vaja kuigi sageli, sellepärast on mõistetav, et paljusid üksikasju ei suuda sa kohe ette kujutada. Aga me oleme rõõmuga valmis sind nõu ja jõuga aitama!